Neler Yeni

Türknet İçin Modem Önerisi

Rufo

80+
kullanıcı paneli harika olmazsa ne değişir aradaki fiyat farkına değer mi sizce?
Misafir ağı oluşturabiliyor istediğin cihazı banlayıp istediğin cihaza hız sınırı koyabiliyorsun. Asus modemler iyidir. Benimki tavsiye tabi sana kalmış
Mesaj otomatik birleştirildi:

Paneli güzel ama çekim kalitesini pek beğenmedim bu cihazın. Zamanında 350 TL ye almıştım.
5 yıldır kullanıyorum çok memnunum hiç bir sorun yaşamadım

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Misafir ağı oluşturabiliyor istediğin cihazı banlayıp istediğin cihaza hız sınırı koyabiliyorsun. Asus modemler iyidir. Benimki tavsiye tabi sana kalmış
Bu dediklerini neredeyse her cihaz yapıyor. Sırf bunları yapıyor diye alınmalı düşüncesi yanlış bana göre.

Keenetic extra dsl aldırmıştım arkadaşıma. Bir sorun yaşamadı konuştuğumuz süre boyunca. Çekim kalitesinden vs gayet memnundu. Yine de iyi araştırıp almanda fayda var.

Benim attığım hakkında bir fikrin var mı?

Rufo

80+
Asus modem fanı değilim kullanıp memnun olduğum cihazı öneriyorum ya :D 5 yıl sorun yaşamadım senin varsa önerin sende söyle.

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Ben cihazı almadan önce de araştırma yapmıştım. Genel olarak yakın mesafe olmasına rağmen az çektiğine hatta kopma yaptığına dair şikayetler okumuştum. Yine de yapmaz diye almıştım. Ama mesafe biraz artsın telefon ile kopmaya başlıyordu. Hüsrana uğramanı istemediğim için kendi deneyimimi anlatıyorum hocam

Asus modem fanı değilim kullanıp memnun olduğum cihazı öneriyorum ya :D 5 yıl sorun yaşamadım senin varsa önerin sende söyle.
Ben zaten söylüyorum :D

Top Bottom