Neler Yeni

Türknet internet bağlantı sorunu

onursezer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
ONUR SEZER
image.jpg
Merhaba türknet internetini kullanıyorum birkaç gün önce bölgemizde arızadan dolayı internet kopması olmuştu daha sonra arıza giderildi ancak ben internete bağlanamıyordum arıza kaydı açmıyorum problem göremiyoruz deyip kaydı kapatıyorlar modemi resetledim bilgileri girdim ancak internet ışığım sürekli kırmızı yanıp sönüyor ne yapabilirim modemde mi sıkıntı var anlayamadım

eren28tr

80+ Gold
Alıntıyı görüntüleMerhaba türknet internetini kullanıyorum birkaç gün önce bölgemizde arızadan dolayı internet kopması olmuştu daha sonra arıza giderildi ancak ben internete bağlanamıyordum arıza kaydı açmıyorum problem göremiyoruz deyip kaydı kapatıyorlar modemi resetledim bilgileri girdim ancak internet ışığım sürekli kırmızı yanıp sönüyor ne yapabilirim modemde mi sıkıntı var anlayamadım
Modem kurulum kısmını atar mısın?

onursezer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
ONUR SEZER
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kolay kurulum menüsü var oradan kuruyordum

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    2.7 MB · Hit: 8

The King of Comedy

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
kırmızı yanıyorsa ip almıyordur, talep aç belki yeni şifre ile girmen gerekiyordur.

onursezer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
ONUR SEZER
İnternete çıkış çevrimdışı gözüküyor türknet online işlemlerde kurulumda herhangi bir sorun yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

kırmızı yanıyorsa ip almıyordur, talep aç belki yeni şifre ile girmen gerekiyordur.
Açtım da dönen olmadı sürekli bir sorun gözükmüyor dendi aramaları için talep oluşturdum bekliyorum

eren28tr

80+ Gold
İnternete çıkış çevrimdışı gözüküyor türknet online işlemlerde kurulumda herhangi bir sorun yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Açtım da dönen olmadı sürekli bir sorun gözükmüyor dendi aramaları için talep oluşturdum bekliyorum
biliyorum şuan ip almıyor internet ışığı kırmızı yanıyor ttnet dışında başka internet servis sağlayıcısı kullanmak için buraya tıklayınız kısmına tıkla kullanıcı adını şifreni tekrar gir kullanıcı adı sonuna @turk.net eklemeyi unutma sonra kaydet kullanıcı adı şifreni doğru girdiğinden emin ol eğer hala internet ışığı kırmızı yanıyorsa müşteri hizmetleri ile iletişime geç ek olarak forumturknet sitesinde konu aç yardımcı olurlar.

onursezer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
ONUR SEZER
biliyorum şuan ip almıyor internet ışığı kırmızı yanıyor ttnet dışında başka internet servis sağlayıcısı kullanmak için buraya tıklayınız kısmına tıkla kullanıcı adını şifreni tekrar gir kullanıcı adı sonuna @turk.net eklemeyi unutma sonra kaydet kullanıcı adı şifreni doğru girdiğinden emin ol eğer hala internet ışığı kırmızı yanıyorsa müşteri hizmetleri ile iletişime geç ek olarak forumturknet sitesinde konu aç yardımcı olurlar.
Teşekkür ederim yardımların için kullanıcı adımı ve şifremi doğru girdiğime eminim hatta sıfırlayıp tekrar girdim foruma da konu açacağım ancak onay bekliyorum kaydım yoktu

Top Bottom