Neler Yeni

TürkNet internet başvursu iptal etme

Can...

80+ Platinum
kaç gündür oyalıyolar sözde şimdi bölgede arıza varmış bir daha kı ayın 6 sında düzelcekmiş kısaca bu ay size fatura kitlicez diyorlar iptal etmek istiyorum nasıl ederiz uğraşamam bu kalitesizlikle mahallede bir ton internet var onlarda niye sorun yok yalan dolan işleri e devlette abonelik gözükmüyor ama online işlemlerde aktif şuan 100mbit internet

etnetalw

80+ Bronze
kaç gündür oyalıyolar sözde şimdi bölgede arıza varmış bir daha kı ayın 6 sında düzelcekmiş kısaca bu ay size fatura kitlicez diyorlar iptal etmek istiyorum nasıl ederiz uğraşamam bu kalitesizlikle mahallede bir ton internet var onlarda niye sorun yok yalan dolan işleri e devlette abonelik gözükmüyor ama online işlemlerde aktif şuan 100mbit internet
Borcun vb gözükmüyorsa iptal edersin bence.
Göknet altyapı sorgulama port kontrolü sağla port varsa tekrar yeni abonelik başlatabilirsin tt tbt fixnet milleni gibi firmalardan.

Can...

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Göknet altyapı sorgulama port kontrolü sağla port varsa tekrar yeni abonelik başlatabilirsin tt tbt fixnet milleni gibi firmalardan.
portta sıkıntı yok ya yalan sıkıyolar turktelekom gelmıyor bakmaya bunlarda uyduruyor caymıyım diye
Mesaj otomatik birleştirildi:

kayıt açamıyorum kı bilader ben böyle sistemın içine edeyim sözde arıza talebi var destek kısmında gözükmüyor

sinirden patlatcam bir tane şimdi monitöre ha :D

etnetalw

80+ Bronze
portta sıkıntı yok ya yalan sıkıyolar turktelekom gelmıyor bakmaya bunlarda uyduruyor caymıyım diye

kayıt açamıyorum kı bilader ben böyle sistemın içine edeyim sözde arıza talebi var destek kısmında gözükmüyor

sinirden patlatcam bir tane şimdi monitöre ha :D
Hem iptal etmek istiyorsun hem destekle uğraşıyorsun hocam :)

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Millenicom iyidir kullanıyorum memnunum

Cok basit farkli firmaya internetimi tasiyacagim diye basvur xdsl koduyla basvurun sozlesmeyi imzalayinca turknet otomatik iptal oluyor ben oyle yaptim turknet direkt iptal oldu yeni saglayiciya gecince :D turknete yazma bile yazmadim kalan gün sayisinin tutarimi kartima iade bile etti turknet :)

Can...

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hem iptal etmek istiyorsun hem destekle uğraşıyorsun hocam :)
Desteğe yazdım iptal için aradılar sinirden açmadım jfjddn ne uydurcaklar diye. Meğer iptal onayı içinmiş

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,948
Üyeler
142,492
Son üye
Sourora
Top Bottom