Neler Yeni

Öneri Kanuna Aykırı Cayma Bedeli Ödemeden İnternet Hizmetini İptal Etme

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
Şimdi sonuç ne oldu?

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,863
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Şimdi sonuç ne oldu?
Hakem heyetine(kaymakamlığa) gittim, bana bir dosya yığını gösterildi. Yaklaşık 1220 adet daha belge incelemeleri gerekiyormuş, sadece benim davamda. Bunlar da incelenince benim her gün hangi hızlarda internet aldığım ve ne kadar fatura ödediğim, hizmetimi kaliteli alıp alamadığım karar kılınarak bana ptt aracılığıyla yollanacak bir tebligat ile bildirilecek. Tebligat gelip karar kılınınca yeni bir konu açacağım :)

Son düzenleme:

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
Hakem heyetine(kaymakamlığa) gittim, bana bir dosya yığını gösterildi. Yaklaşık 1220 adet daha belge incelemeleri gerekiyormuş, sadece benim davamda. Bunlar da incelenince benim her gün hangi hızlarda internet aldığım ve ne kadar fatura ödediğim, hizmetimi kaliteli alıp alamadığım karar kılınarak bana ptt aracılığıyla yollanacak bir tebkigat ile bildirilecek. Tebligat gelip karar kılınınca yeni bir konu açacağım :)
Turktelekom hiç aradı mı?

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,863
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Turktelekom hiç aradı mı?
Evet, ayriyeten de online işlemlerden talep açmıştım bu konu ile ilgili. Caydırıcılık yapmaya çalışmadılar ama bana pakedimi yükseltme önerisinde bulundular, aynı fiyata. Kabul etmedim

Kerem Hot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Kerem Hot
Hakem heyetine(kaymakamlığa) gittim, bana bir dosya yığını gösterildi. Yaklaşık 1220 adet daha belge incelemeleri gerekiyormuş, sadece benim davamda. Bunlar da incelenince benim her gün hangi hızlarda internet aldığım ve ne kadar fatura ödediğim, hizmetimi kaliteli alıp alamadığım karar kılınarak bana ptt aracılığıyla yollanacak bir tebligat ile bildirilecek. Tebligat gelip karar kılınınca yeni bir konu açacağım :)
Dostum ne oldu aynı dertten müzdaribim.

Top Bottom