Neler Yeni

Yardım TürkNet İnternette Sorununu Anlayamadığım Yavaşlık?

xawyet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
xawyet
İlgilendiği Kategoriler
E-SPOR,BİLGİSAYAR TOPLAMA,EKRAN KARTI,İŞLEMCİ,BİLGİSAYAR AKSESUARLARI,OYUNLAR
Instagram
@xawyet
Arkadaşlar yaklaşık 3-4 gün oldu TürkNet in 100 mbps download 20 mbps upload olarak TürkNete geçiş yaptık. İnternetin Bağlandığı gün Speedteste bilgisayarımdan girdim bize vaat edilen değerler sorunsuz bir şekilde çıktı, evdeki farklı telefonlarlada denedim yine sonuçlar aynı bir sıkıntı yoktu. Fakat şu 2 gündür bilgisayarımda speedteste giriyorum 50 mbps yi zor görüyor ve oyunlarda ping dalgalanmaları paket kayıpları sorunu yaşıyorum fakat evin aynı bölgesinde aynı zaman diliminde telefonumdan speedtest yapıyorum 100 mbps oluyor lütfen yardım edin sorun bilgisayardamı anlamadım ama ilk gün 100 mbps gördüm bilgisayarımda yardım ederseniz çook sevinirim.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,914
İsim
Emre siyah
bilgisayarın kablosuz bağlıysa olabilir ethernet bağlıysa da kabloda sıkıntı olabilir

xawyet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
xawyet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
@xawyet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet kablosuz bağlı ve maalesef LAN girişi yok ama dediğim gibi telefondan yapınca 100 mbps yi görüyor yani bakınca oda kablosuz.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,914
İsim
Emre siyah
Evet kablosuz bağlı ve maalesef LAN girişi yok ama dediğim gibi telefondan yapınca 100 mbps yi görüyor yani bakınca oda kablosuz.
valla benim eski bir tplink wifi adaptörüm vardı o akdar çok ping çıkıyordu ki oyunlarda gittim bilgisayarcının tekinden adı sanı olmayan ethernet aldım 1.5yıldır falan kullanıyorum resmen mükemmel bir icat :peepo2:

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
Hakan Keser
Usb çeviriciler var internet için. Matebook D16 laptop var. Ethernet girişi yok ama Type C çeviriciler var kablolu bağlantı için.

xawyet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
xawyet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
@xawyet
Usb çeviriciler var internet için. Matebook D16 laptop var. Ethernet girişi yok ama Type C çeviriciler var kablolu bağlantı için.
Maalesef bazı sebeplerden dolayı kablo uzatamıyorum yani dönüştürücü olsada yinede uzatamayacağım.

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Onur
uygulama üzerinden ticket açın bakalı m ne diyecekler

xawyet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
xawyet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
@xawyet

Uwinker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ömer Altuğ Özkan
Maalesef bazı sebeplerden dolayı kablo uzatamıyorum yani dönüştürücü olsada yinede uzatamayacağım.
Ethernet ile bağlanmadığınız sürece hız düşüklüğünde gösterilen birincil sebep internet sağlayıcınız tarafından da burdaki bilgili arkadaşlar tarafından da bu gösterilecektir.

xawyet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
xawyet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
@xawyet
Ethernet ile bağlanmadığınız sürece hız düşüklüğünde gösterilen birincil sebep internet sağlayıcınız tarafından da burdaki bilgili arkadaşlar tarafından da bu gösterilecektir.
Sorun büyük ihtimalle internette çünkü artık evdeki diğer telefonlardada 20 mbps görmeye başladım üstte yazdım telefonda 100 mbps bilgisayarda 50 mbps diye ama artık telefondada 100 mbps göremiyorum 20 mbpsye düştü evin her noktasında.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,042
Üyeler
153,652
Son üye
Cody
Top Bottom