Neler Yeni

Yardım Türknet vs Millenicom [Acil]

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,506
İsim
Mertcan Uysal
30 Temmuz 2020 yani bugün dünyada herşeyden çok beddua okuduğum en büyük pişmanlığım olan türk telekomun tahatütü bitiyor ve kesin olaram birdaha değiştirmeyeceğim bir oparatöe tercih etmem gerekiyor ancak iflah olmaz babam her halukârda "tanımadığım yere güvenmem", "ya dolandırılırsak ozaman sorarım ben sana", "deneme tahtası değil bu" gibi ibareler kullanıyor bir türlü ikna edemiyorum pişman olmayacağım ve kesinti kopukluk vs. yaşamadan kefil olarak babamı ikna edebileceğim tahatütsüz internet lazım babamın güvenini zedelemek istemiyorum Türknet mi? Millenicom mu? sorusunu lütfen kişisel olarak değil genel olarak düşünün misal; hat yoğunluğundan dolayı ping sorunu, 06:00-19:00 arası hız düşüsü gibi sorunları olmayan bi firma vb. bu arada modeme ihtiyacım yok modemim var model: "TP-Link TD-W9970V3" VDSL olarak geçiş yapıcam ve ayrıca tahatüt bugün bitecek ama Tivibu kullanıyoruz ve babam Tivibu'suz olmaz diyorum Tivibu gibi önerebileceğin AndroidTV vb. varsa lütfen söyleyin, Şimdiden teşekkürler (Lütfen Konuyu Dikkate Alınız Çok Önemli)

Altyapım ADSL 16 mbps VDSL 80mbps destekliyor boş port mevcut

En son bir moderatör tarafından düzenlendi:

Canbazx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Berkay
İlgilendiği Kategoriler
pc donanım-otomobiller
30 Temmuz 2020 yani bugün dünyada herşeyden çok beddua okuduğum en büyük pişmanlığım olan türk telekomun tahatütü bitiyor ve kesin olaram birdaha değiştirmeyeceğim bir oparatöe tercih etmem gerekiyor ancak iflah olmaz babam her halukârda "tanımadığım yere güvenmem", "ya dolandırılırsak ozaman sorarım ben sana", "deneme tahtası değil bu" gibi ibareler kullanıyor bir türlü ikna edemiyorum pişman olmayacağım ve kesinti kopukluk vs. yaşamadan kefil olarak babamı ikna edebileceğim tahatütsüz internet lazım babamın güvenini zedelemek istemiyorum Türknet mi? Millenicom mu? sorusunu lütfen kişisel olarak değil genel olarak düşünün misal; hat yoğunluğundan dolayı ping sorunu, 06:00-19:00 arası hız düşüsü gibi sorunları olmayan bi firma vb. bu arada modeme ihtiyacım yok modemim var model: "TP-Link TD-W9970V3" VDSL olarak geçiş yapıcam ve ayrıca tahatüt bugün bitecek ama Tivibu kullanıyoruz ve babam Tivibu'suz olmaz diyorum Tivibu gibi önerebileceğin AndroidTV vb. varsa lütfen söyleyin, Şimdiden teşekkürler (Lütfen Konuyu Dikkate Alınız Çok Önemli)
10 SENE TÜRK NET KULLANDIM sorunum olmadı

NhympexS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
Emre Ak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Altyapım ADSL 16 mbps VDSL 80mbps destekliyor boş port mevcut
internet olarak turknet tivibu yerine netflix

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,506
İsim
Mertcan Uysal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Resim eklemeyi unutmuşum affola;

internet olarak turknet tivibu yerine netflix
reis öyle değil işde misal; Seç İzle-İzleyemediğin Kısımları Geriye Sarma-Film Kirala vb.

Ekler

• Screenshot_20200730-203310_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20200730-203310_WhatsApp.jpg
    304.7 KB · Hit: 101
  • Screenshot_20200730-203312_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20200730-203312_WhatsApp.jpg
    372.6 KB · Hit: 91

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Millenicom müşteri hizmetleri olarak daha iyi.

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,506
İsim
Mertcan Uysal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kendim millenicom kullanıyorum hem çok pahalı değil hemde daha sorun yaşamadım
Türknet'te fazla talep olduğundan mütevellit bende millenicom istiyorum ama babamı nasıl ikna edebilirim

NhympexS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
Emre Ak
Türknet'te fazla talep olduğundan mütevellit bende millenicom istiyorum ama babamı nasıl ikna edebilirim
o tivibü gibi hizmetler ağ sağlayıcılarında oluyor diye biliyorum bi danış istersen.

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,510
İsim
Batuhan ege
Zaten televizyondan reklamlari çıktığı için güvenli olduğunu açıklayabilirsin bir de müşteri hizmetlerini arayıp tariflerin diğer operatörlere göre daha uygun olduğunu söyleyebilirsin

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,506
İsim
Mertcan Uysal
o tivibü gibi hizmetler ağ sağlayıcılarında oluyor diye biliyorum bi danış istersen.
sordum :(

Zaten televizyondan reklamlari çıktığı için güvenli olduğunu açıklayabilirsin bir de müşteri hizmetlerini arayıp tariflerin diğer operatörlere göre daha uygun olduğunu söyleyebilirsin
Uğraşmak istemez bu gibi konularda kendimi birçok kez kanıtlamama rağmen inanmıyor kısa bi yoldan fikrini değiştiremezmiyim

Şuanda kullandığımız türk telekom.

Lütfen kurban bayramının 2. gününe yani 2 ağustosa kadae yardımcı olun azmimden yemek yiyemiyorum ikna etmem lazım

https://banggood.app.link/DAiFrEQ3x8 Bu Nasıl

https://banggood.app.link/DAiFrEQ3x8 Bu Nasıl

telefon taksidi var diye 27 ay daha alıcak galiba ben kafayı yicem arkadaşlar forumda mesaj göndermek için 3 dakika bekliyorum

Lütfen yardımcı olun

Ekler

• Screenshot_20200730-204724_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20200730-204724_WhatsApp.jpg
    384.1 KB · Hit: 67
  • Screenshot_20200730-204912_Online lem.jpg
    Screenshot_20200730-204912_Online lem.jpg
    123.7 KB · Hit: 61
  • Screenshot_20200730-210129_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20200730-210129_WhatsApp.jpg
    532.9 KB · Hit: 72
Son düzenleme:

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
TurkNet kullanıyorum.
Pardon, kullanıyorum dedim.
TurkNet kullanmaya çalışıyorum.
Türkiye sınırları içerisinde daha dolandırıcı/berbat bir firma olduğunu düşünmüyorum.
Kısacası TurkNet adlı firma "gelen gideni aratır." sözünün tam olarak karşılığıdır.
DA-Forum'da "iyi" olduğunu söyleyen 3 kişi varsa, "kötü" olduğunu söyleyen 333 kişi vardır.
İnternet sorunu yaşayanların konularını da forum içerisinde araştırarak görebilirsiniz.

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,159
İsim
haro
Fiber internet şart.... Vodafone kullanıyorum fiber. En ucuzundan tarife fiber aldım ama zamanında Türk telekomun 3mbite düşen hızlarındansa en azından 24 mbit sabit hız internet kullanıyorum yine aynı fiyata... Alt yapı yokmuş diyorlar. 3mbit internete 50-60tl alıyorlardı dolar 3-5 TL iken. O parayla her türlü alt yapı yapılır. TT soygunculuk yapıyor...

Top Bottom