Neler Yeni

Yardım Türknet vs Millenicom [Acil]

Leurox

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Müşteri Hizmetleri diye bir şey var Millenicomda

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Muhammed
Türknet'te fazla talep olduğundan mütevellit bende millenicom istiyorum ama babamı nasıl ikna edebilirim
parası aynı ama millenicom daha iyi de her baba aynı fiyata daha iyi bir şey duyunca almak ister .d

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,506
İsim
Mertcan Uysal
parası aynı ama millenicom daha iyi de her baba aynı fiyata daha iyi bir şey duyunca almak ister .d
güvenmiyor maalesef nasıl ikna edebilirim güvenmediği için gittik dolandırıldık 2500TLe A8-9600 RX550 4GB sistem almıştık sıfır zannedip ikinci el kakalamıştı adam 2017 yılında

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Muhammed
güvenmiyor maalesef nasıl ikna edebilirim güvenmediği için gittik dolandırıldık 2500TLe A8-9600 RX550 4GB sistem almıştık sıfır zannedip ikinci el kakalamıştı adam 2017 yılında
onu gidip bi adamdan almışsınız bu bi marka site filan şirket yani babana söyle bunu

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
TurkNet kullanıyorum.
Pardon, kullanıyorum dedim.
TurkNet kullanmaya çalışıyorum.
Türkiye sınırları içerisinde daha dolandırıcı/berbat bir firma olduğunu düşünmüyorum.
Kısacası TurkNet adlı firma "gelen gideni aratır." sözünün tam olarak karşılığıdır.
DA-Forum'da "iyi" olduğunu söyleyen 3 kişi varsa, "kötü" olduğunu söyleyen 333 kişi vardır.
İnternet sorunu yaşayanların konularını da forum içerisinde araştırarak görebilirsiniz.
hocam peki sizce millenicom nasıldır 80mbps altyapı sunuyor geçilir mi

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
hocam peki sizce millenicom nasıldır 80mbps altyapı sunuyor geçilir mi
Millenicom şu anda müşteri hizmetleri konusunda en başarılı ISS.
Geçilir mi ? Evet kesinlikle geçerdim.
Sundukları fiyat zaten uygun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abov konuyu hortlaşmışız. :(

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
Millenicom şu anda müşteri hizmetleri konusunda en başarılı ISS.
Geçilir mi ? Evet kesinlikle geçerdim.
Sundukları fiyat zaten uygun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abov konuyu hortlaşmışız. :(
hocam sanırım geçeceğim millenicom a ya zaten altyapım 80mbps gayet yeterli benim için ki 35mbps alacağım şuan speedtestten test yapıcam açılmıyor sayfa dün ablam email atıcaktı hocaya atamadı sınıfta kalıyordu kız şuan türk telekom greçekten sıktı ve hipernet çok pahalı lakin eğer türk telekomdan millenicoma geçersem (2016 eylülden beridir aynı sözleşmeyi yeniliyoruz) herhangi bir cayma bedeli öde miyim veya krulum ücreti alırlar mı kendime keenetic omni dsl alacağım onların modemini almak zorunda mıyım bunları cevaplarsanız sevinirim

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
hocam sanırım geçeceğim millenicom a ya zaten altyapım 80mbps gayet yeterli benim için ki 35mbps alacağım şuan speedtestten test yapıcam açılmıyor sayfa dün ablam email atıcaktı hocaya atamadı sınıfta kalıyordu kız şuan türk telekom greçekten sıktı ve hipernet çok pahalı lakin eğer türk telekomdan millenicoma geçersem (2016 eylülden beridir aynı sözleşmeyi yeniliyoruz) herhangi bir cayma bedeli öde miyim veya krulum ücreti alırlar mı kendime keenetic omni dsl alacağım onların modemini almak zorunda mıyım bunları cevaplarsanız sevinirim
Millenicom modem vermiyor diye biliyorum.
Modem almak zorunda kalıyorsunuz.
Taahhüt ne zaman bitiyor ?
Türk Telekom'da cayma bedeli ödeniyor.
Yeni konu açın isterseniz. Konuyu hortlattık zaten :)

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
Millenicom modem vermiyor diye biliyorum.
Modem almak zorunda kalıyorsunuz.
Taahhüt ne zaman bitiyor ?
Türk Telekom'da cayma bedeli ödeniyor.
hocam aynı sözleşmeyi yeniliyoruz cayma bedeli ödenmiyor diye duydum birçok yerden tahaüt 2022 eylülde bitiyor sanırsam

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
Başka operatörden geçişte kurulumsuz modemsiz oluyor ancak taahhüt cayma bedeli çıkar Türk Telekom tarafından
aga yapma ya cayma bedeli olursa annemler cayar millenicom karşılamıyor mu ttden geçince

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,595
Üyeler
140,668
Son üye
Hatfeals
Top Bottom