Neler Yeni

Türktelekom Pişmanlıktır

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Göktuğ Yıldız
Türktelekom hayatımda gördüğüm en berbat operatördür. Apartmanınızda fiber yok hipernet var dediler eyvallah. Zaten ikisi arasına fark yok dediler ona da tamam dedik. 16 mbit'lik internet kullanıyorum. Upload hızı artık öyle bir noktaya geliyor ki, testlerde 0.01 oluyor (0.4 üstünü hiç göremedim :D) . Bu internete para verilir mi? Taahhütün son aylarına doğru arıyorlar '' Paket yükseltme veya taahhüt yenilemek ister misiniz'' diye bir de soruyorlar :D Arkadaşlar sizden bir ricam var gerçekten 100-150 TL bandında altyapı istemeyen, gerçekten parasını hak eden bi İnternet sağlayıcısı önerin. Gerçekten artık gına geldi. Üstüne belki mobil internetimi kullanırım diye Türktelekomdan çıkıp Vodafone'ye geçtim, geçmez olaydım. Kötünün de kötüsü varmış gerçekten. Red20 paketini satın aldım. Her ay sonu 35-40 GB arası dönemi kapatıyordum :D Neden mi isterlerse 100 GB internet versinler kullanamıyorsun. Çekmiyor, çok aşırı nadir yerlerde 4.5G çekiyor gerisinde banko H+ , Turknete geçeyim diyorum altyapı yok diyorlar. O kadar çaresizim ki. Bu devirde internetsiz olmak, gerçekten rezil bir durum. Yardımcı olursanız sevinirim...
paranız varsa superbox geçiniz ve hattınızı da türksele taşıyınız ne kadar uzun türksel (turkcell aslında) kullanırsanız o kadar ucuzluyor paketiniz eskiden 4 gb fiyatına şimdi 6 gb alıyorum

rtx 3090

80+ Silver
Ben bu konulara zamanında hakim değildim, eve gelen yetkililere az çok bildiğim kadarıyla download upload hızım kaç olur dedim şuan paketinize bakarsak, 16 download 1 upload alırsınız dediler. Gel gör ki aldığım hızlar bunların çeyreğinin çeyreği. Yakın zamanda VDSL geçeceğim fakat, gelen yetkilinin beni uyarması gerekmiyor muydu sence ADSL eski nesil dağtıcınız var VDSL geçerseniz güzel hızlar alabilirsiniz demeleri gerekmiyor muydu? 7-8 ay önce taşındım eski apartmanımda hiçbir sıkıntı yaşamıyordum ADSL konusunda. Ama dediğinizi değerlendireceğim. Artı olarak bizler müşteriyiz, Hani bu konuda çok fazla bilgim olsa gelip de forumda sormam yani. Türktelekom sanki sütten çıkma ak kaşık bir operatörmüş gibi savunmayın bana 12-13 yıldır Türktelekom kullanıcısıyım son dönemlerde sorunları bi hayli artmaya başladı son 2-3 senedir.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki altyapı mı lazım yoksa Superbox gibi 4.5G mi kullanıyor?
Biraz geç gördüm ama altyapı lazım milenicom un sitesinden sorgula

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,730
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Ah türk telekom, tek basamaklı kekim.

El-Bâbin_Şubin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
türk telekom almayın aldırtmayın evinizde fiber de olsa kötü hizmet vermeyi başaran bir firma pişman olma garantisi veriyorum her türlü kelime oyunlarıyla dolandırmayı başarıyorlar kesinlikle tercih etmeyin ben çok pişmanım bir de internetleri 2 yıl taahhütlü çıkamıyorsun da iğrenç bir şey

Top Bottom