Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Türktelekom yeni kampanya

IMG_0379.png

La geçemiyorum

Kratos1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Arda klnc
Ben daha yeni turktelekomda tarife aldım cayma bedeli yok nasıl buna geçebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Murat
Halihazırda Türk telekomlu olup da bu tarifelere geçmek isteyen arkadaşlar için tarif ediyorum. Taahhütünüz 30 günden az kaldıysa cayma bedeli ödemezsiniz eğer az bir miktar cayma bedeliniz varsa ve ödemeyi kabul ediyorsanız Vodafone veya turkcell'e faturasız olarak geçiş yapın Türk Telekom hattınız kapanıp Vodafone veya Turkcell hattınız aktif olduğu an tekrar Türk telekom'a geçiş yapın.
Peki türk telekom faturasız olan kişilerde mi geçemiyor

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Sercan GÖKALP
Peki türk telekom faturasız olan kişilerde mi geçemiyor
Hayır geçemezler faturasızdan faturalıya geçiş özel tarifeler var ama bunlar kadar uygun değiller. Faturasızsan hiç bekleme git bir operatöre taşı kendini 3 gün sonra geri gel

beratxxb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berat K.
Hayır geçemezler faturasızdan faturalıya geçiş özel tarifeler var ama bunlar kadar uygun değiller. Faturasızsan hiç bekleme git bir operatöre taşı kendini 3 gün sonra geri gel
Bayi ile konuştum yeni bir operatörden diğerine geçmek için 1 ay bekleme süresi (cezası) bulunuyor

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Sercan GÖKALP
Bayi ile konuştum yeni bir operatörden diğerine geçmek için 1 ay bekleme süresi (cezası) bulunuyor
Yalan söylüyorlar Ben bizzat kendim çalıştım TT bayisinde ve bu hepsinde geçerli. 1 ay dolmadan başka yere geçersen o bayinin yaptığı adet sayılmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ege malgaz
ana baslıktaki kampanya ya şuan geçmiş bulunmaktayım yalan değil arayıp geçilebiliyor.

beratxxb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berat K.
Yalan söylüyorlar Ben bizzat kendim çalıştım TT bayisinde ve bu hepsinde geçerli. 1 ay dolmadan başka yere geçersen o bayinin yaptığı adet sayılmıyor
yakın zamanda mı çalıştınız ? bu 1 ay kuralı yeni mi gelmiş bilmiyorum internette 1 ay geçme kuralı olduğunu söyleyenler var olmadığını söyleyenler var herkesin kafası karıştı.

Top Bottom