Neler Yeni

TUF Gaming B450 Plus USB 3.0 girişi yetersiz geliyor

Fatih 39

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih Tanrıkulu
Öncelikle Merhaba,ben Tuf gaming b450 plus anakart aldım fakat anakartta usb 3.0 portunu takmam için 1 tane yer var ama benim kasamdan 2 tane kablo geliyor bu sorunu nasıl çözebilirim

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,592
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Kablonun fotoğrafını atar mısın nasıl 2 tane geliyor?

Fatih 39

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih Tanrıkulu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kablonun fotoğrafını atar mısın nasıl 2 tane geliyor?
fotoğrafdaki anakart eski ankartım normalde değiştirmeyecektim ama sürekli mavi ekran sorunları yaşadığım için değiştirmeye karar verdim ramleri değiştirmeme rağmen
Mesaj otomatik birleştirildi:

fotoğrafdaki anakart eski ankartım normalde değiştirmeyecektim ama sürekli mavi ekran sorunları yaşadığım için değiştirmeye karar verdim ramleri değiştirmeme rağmen
Bu Şekilde 2 tane kablo geliyor kasamdan ama benim yeni aldığım Tuf b450 plusda 1 tane yuva görebiliyorum

Ekler

• 20231208_154109.jpg
    20231208_154109.jpg
    906.2 KB · Hit: 28

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,979
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Bu Şekilde 2 tane kablo geliyor kasamdan ama benim yeni aldığım Tuf b450 plusda 1 tane yuva görebiliyorum

Bu kabloları anakartın altındaki portlara takmanız gerekiyor. RAM'lerin yanında ne işleri var? :D

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,174
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10

Fatih 39

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih Tanrıkulu
Yenisi Henüz elime ulaşmadı elimdeki işlemcide ryzen 5 2600 olduğu için normalde b550 tercih edecektim onda böyle bir sorun yoktu o yüzden
b450 almak zorunda kaldım

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,979
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Fatih 39

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih Tanrıkulu
şu an takılı değil zaten adam kabloları göstermek için atmış
mevcut takılı olan anakartta zaten arkada gözüküyordur fotoğrafta o bölgeye takılıyor portlar ama benim sorunum dediğim gibi b450 tuf da bu girişden ben 1 tane görebildim 1tane varsada 2 sinide nasıl kullanabilirim onun cevabını arıyorum

Peki usb 3.0 kablosunu ankarttaki 2.0 yuvasına takmam için uygun fiyatta dönüştürücüler mevcut mu ? ve 3.0 performansı verir mi ?

Top Bottom