Neler Yeni

Turk Telekom Altyapı

Ardaaksoy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda Aksoy
Yeni taşıdığım binada altyapı yok bina yapılali yaklaşık 1 yil olcak
Turk telekomdan hizmet alıyorum fakat yaklaşık 6 aydır hattim donduruldu beklemede İlk sorum bu 6 aylık süreç benim taahhüt sürmeden eksiliyor mu?
Binaya altyapı gelemesi için bir cok yolu denedim
Bunlardan ilki TTu BTK ya şikayet etmek oldu tek yaptıkları beni müşteri hizmetlerinden arayıp şikayetiniz alındı demek oldu ve gene bi sonuç yok
Daha sonrasinda ınternetten yaptığım arastirmalardan Yusuf Kıraç a yazdim benden iletişim ve adres bilgilerini istedi ve gene müşteri hizmetleri aradı altyapı gelcek vs. Die biseyler dedi 1 hafta icinde fakat böyle bisey olmadi üstünden aylar geçti hic bir hareketlilik yok
Sonrasında LinkedIn uzerinden TT Ceo su Umit Önala yazdım ayni Yusuf Kıraçtaki gbi oldu ve gene bir sonuç alamadım
Bunlardan önce turktelekomda çalışan bir kişi bizde apartmanda oturan kişilerden isim soy isim ve imza istedi apartmanda 9 daire var ve 6 imza topladik bunu turk telekomda çalışan bir kişi gelip bizden aldi fakat 6 7 aydır hala bir çalışma yok Oturduğum yer kasaba degil koy değil halj hazırda 1gb internet kullanan binalar mevcut fakat 1 yılda altyapı getirmek bu kadar zor olmamalı konuyla ilgili yardimci olursanız çok sevinirim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,150
Üyeler
151,179
Son üye
vio_0
Top Bottom