Neler Yeni

Türk Telekom VDSL vs Netspeed VDSL

lenora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Eşber Çikkan
(Öncelikle, Türknet sadece fiber altyapı sağlıyor. Ancak binamızda fiber kurulumu uzun sürecek gibi görünüyor. VDSL sağlayamıyorlar.)
Herkese kolaylık dilerim, şu an binamda fiber altyapı bulunmamakta. VDSL ile Türk Telekom'a daha dün geçiş yaptım.
Ancak özgürlük tarafında problemli bir sağlayıcı olduğu için ve DNS bile işe yaramadığı için 14 günlük cayma hakkım ile Netspeed VDSL'e geçmenin mantıklı olup olmayacağını merak ediyorum.
Çoğu kişi Netspeed'in VDSL tarafında problemli olduğunu söylediğinden ve böyle bir kararın mantıklı olup olmayacağını bir size sormak istedim.
Netspeed'e geçerken bana modeme gireceğim ID şifreyi hemen veriyorlar mı? Kuruluma gerek kalmadan kendim girebilirim. Ama stabilizasyonu nasıl onu merak ediyorum sahiden.

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,300
İsim
yusuf ecer
Netspeed vdsl kullanıyorum. Türknet de kullandım, Türk telekom da. En düşük pingi netspeedle aldım. Herhangi bir sorun yaşamadım 8 aydır.

lenora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Eşber Çikkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Netspeed vdsl kullanıyorum. Türknet de kullandım, Türk telekom da. En düşük pingi netspeedle aldım. Herhangi bir sorun yaşamadım 8 aydır.
Peki o halde dediğim gibi hızlıca kullanıcı id şifreyi falan veriyorlar mı girebilmem için?

Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Koray
Netspeed taşınmadan önce ben de kullanıyordum, bir problem yaşamadım. Tavsiye ederim. Şu an yeni evde mecburen Türk Telekom kullanıyorum ama memnun değilim açıkçası, ödediğim parayı hak etmediğini düşünüyorum. Türk Telekom'un tek avantajı belki taahhütlü olduğu için ilerde olabilecek internet zamlarından bir süre korunmak olabilir.

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
Netspeed,Millenicom,Türk Telekom üç ISS'yi de denedim. Öncelikle Ping muhabbeti üstteki arkadaş yanlış bilgilendirme yapmış. Her bölgede En Düşük Pingi verecek ISS farklıdır. POP-UP noktalarına bağlıdır.
Netspeed'e geçtiğin zaman evet 1 2 Gün içerisinde sanırım Sana SMS yoluyla Kullanıcı ismini ve Şifreni atıyorlar onu modeme tanımlayıp kullanıyorsun.

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
940
İsim
Samet Mustafa Aktaş
(Öncelikle, Türknet sadece fiber altyapı sağlıyor. Ancak binamızda fiber kurulumu uzun sürecek gibi görünüyor. VDSL sağlayamıyorlar.)
Herkese kolaylık dilerim, şu an binamda fiber altyapı bulunmamakta. VDSL ile Türk Telekom'a daha dün geçiş yaptım.
Ancak özgürlük tarafında problemli bir sağlayıcı olduğu için ve DNS bile işe yaramadığı için 14 günlük cayma hakkım ile Netspeed VDSL'e geçmenin mantıklı olup olmayacağını merak ediyorum.
Çoğu kişi Netspeed'in VDSL tarafında problemli olduğunu söylediğinden ve böyle bir kararın mantıklı olup olmayacağını bir size sormak istedim.
Netspeed'e geçerken bana modeme gireceğim ID şifreyi hemen veriyorlar mı? Kuruluma gerek kalmadan kendim girebilirim. Ama stabilizasyonu nasıl onu merak ediyorum sahiden.
comnet kullanıyorum tavsiye ederim

lenora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Eşber Çikkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
artık evraklar ile uğraşmıyormuşsun sitede öyle yazıyordu

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
artık evraklar ile uğraşmıyormuşsun sitede öyle yazıyordu
ocakta geçtim ben o zaman evrak falan indirdim pdf üzerine yazıp yolladım o zamandır kullanıyorum memnunum

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Netspeed VDSL kullanıyorum.
Netspeed'de herhangi bir problem bulunmamakta.
Online işlemler arayüzünden modem kullanıcı adı ve şifre bakabiliyorsun.
Bu da konum:

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,300
İsim
yusuf ecer

lenora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Eşber Çikkan
Güncel olarak konuyu dillendireyim. TürkTelekomdan yine ve tekrar memnun kalmadım sinirlerim bozuldu ve sürekli internet hızımla oynuyorlardı. Konuyu açtıktan 1 hafta sonra türktelekomda vdsl için açtırdığım hesabı kapatmak adına para ödedim. Şanslıydım ki bu süreçte NETSPEED e geçerek üyeliğimi devam ettirdim taahhütsüz olarak. Ve 2 aylık yakarışımın sonunda binaya TürkNet tarafından kutu koyduklarındaysa direkt geçiş yaptım. Herhangi bir problem yaşamıyorum. Siz siz olun ne internetinizin özgürlüğünü kısıtlamayın ne de kötü hizmete evet diyin. Aylar boyu uğraştım sırf kiradaki bi ev adına...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,831
Üyeler
156,682
Son üye
yesim57
Top Bottom