Neler Yeni

turkcell pasaj dan telefon alınır mı ? güvenilirmidir?

Unloved

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yiğit efe
samsung galaxy s21 fe almayı düşünüyorum araştırdım f/p olarak gayet iyi gözüküyor ama nereden alacağıma karar veremedim max bütçem 18 biraz daha ucuz ama güvenilir bir yerden almak istiyorum mor rengini istiyorum her yerde mor rengi yok yardımcı olabilir misiniz?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
samsung galaxy s21 fe almayı düşünüyorum araştırdım f/p olarak gayet iyi gözüküyor ama nereden alacağıma karar veremedim max bütçem 18 biraz daha ucuz ama güvenilir bir yerden almak istiyorum mor rengini istiyorum her yerde mor rengi yok yardımcı olabilir misiniz?
Tüm renkleri var. En ucuz ve güvenilir yer burası sanırım.

Not: bu da var ama renk seçeneği kısıtlı.

Unloved

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yiğit efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1 ay önce akakçe ye baktığım da bu indirimi görmüştüm sonradan kampanyanın bittiğini gördüm biraz önce yine akakçe ye baktım ama görmedim teşekkür ederim .
Mesaj otomatik birleştirildi:

incehesaptan da almayı düşündüm ama en son düşündüğümdü eğer bu ay sonuna kadar amazon da ki kampanya bitmezse amazondan alıcam

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
1 ay önce akakçe ye baktığım da bu indirimi görmüştüm sonradan kampanyanın bittiğini gördüm biraz önce yine akakçe ye baktım ama görmedim teşekkür ederim .
Mesaj otomatik birleştirildi:

incehesaptan da almayı düşündüm ama en son düşündüğümdü eğer bu ay sonuna kadar amazon da ki kampanya bitmezse amazondan alıcam
İncehesap güvenilirdir ama renk seçeneği kısıtlı. Amazona bakabilirsiniz bitmezse.

Unloved

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yiğit efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ucuz olarak Anker R50i kullanıyorum memnunum. Diğer modelleri pek bilmiyorum bana bütçeme uygun bunu önermişlerdi aldım memnun kaldım 😀
ben kablolu jbl kullanıyorum normalde ama bıktım kabloludan kalitesi güzel ama rahatlık açısından önerdiğinize bakıcam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,822
Üyeler
142,824
Son üye
123459
Top Bottom