Neler Yeni

turkcell hazır kasa alınır mı

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,134
İsim
Ömer
site alakalı çok şikayet var bir yandan arkadaşıma da atıyorum ona da soruyorum oda sağolsun ilgileniyor sizin gibi teşekür ederimsitenin şikayet vardan şikayetlerine baktı da çok şikayet var göndermiyolar falan
Gönderiyorlar knk sadece 15 gün fln sürüyor ve geldikten sonra mesela kargo sırasında bir darbe aldıysa iade ettiğin zaman burnundan gelir sinerjideki attığım sistemin fiyatıda gayet iyi ama ramleri 2500tl karşılığında 32 gb yap ve ssdyide wd yada mldnin 1tb lık ssdsini yap
Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk benim attığım sistemi unut düşünmeden bunu al

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Diyar
Gönderiyorlar knk sadece 15 gün fln sürüyor ve geldikten sonra mesela kargo sırasında bir darbe aldıysa iade ettiğin zaman burnundan gelir sinerjideki attığım sistemin fiyatıda gayet iyi ama ramleri 2500tl karşılığında 32 gb yap ve ssdyide wd yada mldnin 1tb lık ssdsini yap

Knk benim attığım sistemi unut düşünmeden bunu al
arkadaşta İncehesap sinerji gaming bak diyo onlar güvenilir arkadaşın atığı sistem de iyi gibi

Thadox

80+ Bronze
arkadaşta İncehesap sinerji gaming bak diyo onlar güvenilir arkadaşın atığı sistem de iyi gibi
İncehesap gençerden iyidir en azından benim tecrübelerim bu yönde. Gençer gamingi sana göme göme bitiremem o kadar diyim :D 2000 tl ucuzda olsa almam gençerden.

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,134
İsim
Ömer
Arkadaşın attığı sistem baya uygun 4060ti var ama 16gb versiyonu ramleri 32 ssd 1tb yap mutlak hangi sistemi alırsan al ama bu iki dediğimi alacağın sisteme uygula

Ve gaming gen trdende alınmaz bence

ozomona

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Özcan Karakaya
site alakalı çok şikayet var bir yandan arkadaşıma da atıyorum ona da soruyorum oda sağolsun ilgileniyor sizin gibi teşekür ederimsitenin şikayet vardan şikayetlerine baktı da çok şikayet var göndermiyolar falan

evet bende arkadaşıma soruyorum oda şikayetlere bakmış çok şikayet var
o şikayetler birçok sitede var hocam site güvenilir göndermiyor diye bir şey yok dolandırıcı değil sonuçta aynı siteden arkadaşıma da sistem almıştık 2 aydır kullanıyor içiniz rahat olsun

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
Arkadaşın attığı sistem baya uygun 4060ti var ama 16gb versiyonu ramleri 32 ssd 1tb yap mutlak hangi sistemi alırsan al ama bu iki dediğimi alacağın sisteme uygula

Gaminggen'den sistem almıştım problem yaşamadım

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Emre Altun
Aboo bu turkcell pasaj fiyatları ney böyle. Resmen olta ile balık avlıyorlar.

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,134
İsim
Ömer
Zaten herkes problem yaşasa site dolandırıcılıktan kapatılırdı sana erken gönderiyorlar başkasına 15 günde gönderiyorlar ve müşteri hizmetleride telefonları 30 dk sonra açıyor yani aynı şey geçerli problem yaşarsan uğraş dur

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Diyar
Zaten herkes problem yaşasa site dolandırıcılıktan kapatılırdı sana erken gönderiyorlar başkasına 15 günde gönderiyorlar ve müşteri hizmetleride telefonları 30 dk sonra açıyor yani aynı şey geçerli problem yaşarsan uğraş dur
o şikayetler birçok sitede var hocam site güvenilir göndermiyor diye bir şey yok dolandırıcı değil sonuçta aynı siteden arkadaşıma da sistem almıştık 2 aydır kullanıyor içiniz rahat olsun

ve unutğum kim varsa çok çok teşekür ederim değerli bilgileriniz için sayenizde kafama bişeyler oturdu ne alıcağıma karar verdim inşallah en kısa sürede alıp kullanmak nasip olur herkese de bundan daha güzel sistemler nasip olur tekrardan yardımcı olan bana zaman ayıran herkese teşekkür ederim

Son düzenleme:
Top Bottom