Neler Yeni

TurkNet 60mbps Yerine 12mbps Alıyorum

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,729
İsim
Eren Yeager
@alpolojix / Leroxy
Dostlar selam az önce turknet saha ekibinden biri gelip portu bağlayıp internet sorunumu çözdü modemi tekrardan bağladı ve şuan 60mbps yerine 12mbps download 1mbps upload alıyorum
Burada ki abiye sordum 1 gün ya da bir kaç saat içerisinde hız kendine gelir dedi ama ben yanlış bilmiyorsam modemde ki DSL ışığının VDSL olduğunda turuncu yanması gerekmiyor mu turknet 30mbps kullanırken öyleydi turuncu yanıyordu şimdi yeşil yanıyor ve 12mbps alıyorum bu beni tedirgin etti size sormak istedim zamanla bu hız kendine gelir mi bana saçma geldi çünkü.

dagestarhep

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Taha
Instagram
instagram.com/dagestarhepx
Steam
Dagestarhep
bende türknet kullanıyorum vdsl benimkide turuncu falan yanmıyor hepsi yeşil yanıyor bende türknetin online işlemlerinden arıza sorgula butonuna bas ve internet hızımda problem var gibi bir şık var ona tıkla saha ekibinin dediği gibi en geç 1 gün içersinde düzelir

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,729
İsim
Eren Yeager
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende türknet kullanıyorum vdsl benimkide turuncu falan yanmıyor hepsi yeşil yanıyor bende türknetin online işlemlerinden arıza sorgula butonuna bas ve internet hızımda problem var gibi bir şık var ona tıkla saha ekibinin dediği gibi en geç 1 gün içersinde düzelir
Düzelir mi hocam zamanla yani bana pek mantıklı gelmedi ama o yeşil olayı sevindirdi bende de yeşil yanıyor ama aynı zamanda XDSL'de 16mbps 1mbps gözüküyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bu arada arıza kaydı acamiyorum geçirmişler oraya bir tane şu hizmet numarasının bulunduğu bölgede teknik bir arıza vardır diye her açmayı denediğimde bu uyarıyı veriyor

dagestarhep

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Taha
Instagram
Steam
Dagestarhep
Düzelir mi hocam zamanla yani bana pek mantıklı gelmedi ama o yeşil olayı sevindirdi bende de yeşil yanıyor ama aynı zamanda XDSL'de 16mbps 1mbps gözüküyor.
dediğim yöntemi uygula hocam ayrıca online işlemlerde kullandığın paketin bilgisi mevcuttur bir süre daha bekle sonra türknetle iletişime geç yardımcı olurlar canın sıkılmasın :)

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,729
İsim
Eren Yeager
dediğim yöntemi uygula hocam ayrıca online işlemlerde kullandığın paketin bilgisi mevcuttur bir süre daha bekle sonra türknetle iletişime geç yardımcı olurlar canın sıkılmasın :)
Hocam ulaşamıyorum ki kendilerine destek kaydi actirtmiyor şöyle bir mesaj var sürekli onu önüme sürüp duruyor
"Bilmem ne hizmetinizde bulunduğunuz bölgede altyapı kaynaklı bir arıza vardır" diyor destek kaydi açmama izin vermiyor.

dagestarhep

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Taha
Instagram
Steam
Dagestarhep

Hocam bu arada arıza kaydı acamiyorum geçirmişler oraya bir tane şu hizmet numarasının bulunduğu bölgede teknik bir arıza vardır diye her açmayı denediğimde bu uyarıyı veriyor
Ozaman teknik bir arıza olabilir ben kolay adapte olamamıştımgarip bir sstemleri var arasan ulaşamıyon yazsan sıkıntı arıza sorgulada mail geç tekrardan olmadı belirt ne zaman düzelir falan üzerine git biraz

Hocam ulaşamıyorum ki kendilerine destek kaydi actirtmiyor şöyle bir mesaj var sürekli onu önüme sürüp duruyor
"Bilmem ne hizmetinizde bulunduğunuz bölgede altyapı kaynaklı bir arıza vardır" diyor destek kaydi açmama izin vermiyor.
telefondan mı arıyorsun yoksa mail olarak mı

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,729
İsim
Eren Yeager
Ozaman teknik bir arıza olabilir ben kolay adapte olamamıştımgarip bir sstemleri var arasan ulaşamıyon yazsan sıkıntı arıza sorgulada mail geç tekrardan olmadı belirt ne zaman düzelir falan üzerine git biraz
Hocam teknik bir arıza yok ki açmama izin vermemek için böyle yapıyorlar bildiğin başka bir şey yok yani.
Port bağlandı internetim var hızım yerinde değil nasıl bir arıza olabilir ki
İlk turknet bağlandığında da aynı şeyi söylemişti altyapı kaynaklı bir arıza var diye ama yok ortada bir arıza.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,729
İsim
Eren Yeager

telefondan mı arıyorsun yoksa mail olarak mı
Hocam uygulamasından
Telefondan arayınca yine şu hizmet numarasının bulunduğu yerde bir arıza kaydı vardır deyip telefonu yüzüme kapatıyor telesekreter
Mail atınca cevap vermiyorlar.

Online islemlerde paket bilgin yazar
Hocam
Özgür iletişim aktif - 85TL/Ay(yalın) gözüküyor.

dagestarhep

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Taha
Instagram
Steam
Dagestarhep
Screenshot_2021-02-23-14-42-26-014_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2021-02-23-14-42-36-374_com.android.chrome.jpg
IMG_20210223_144455.jpg
sıralamayı izleyerek yolla illa dönüş sağlarlar ki 10 dk içinde ya arıyorlar (beni arıyolar) yada mail dönüş yapıyorlar telefonla falan aramada 😂

Mask946

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
MaSK
Hocam uygulamasından
Telefondan arayınca yine şu hizmet numarasının bulunduğu yerde bir arıza kaydı vardır deyip telefonu yüzüme kapatıyor telesekreter
Mail atınca cevap vermiyorlar.

Hocam
Özgür iletişim aktif - 85TL/Ay(yalın) gözüküyor.
Mbit yazan yeri bulun

dagestarhep

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Taha
Instagram
Steam
Dagestarhep

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,729
İsim
Eren Yeager
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntülesıralamayı izleyerek yolla illa dönüş sağlarlar ki 10 dk içinde ya arıyorlar (beni arıyolar) yada mail dönüş yapıyorlar telefonla falan aramada 😂
Hocam destek kaydı açamiyorum izin vermiyor
Mbit yazan yeri bulun
Mbit yazan bir yer yok hocam sadece böyle yazıyor
sıkma canını en kötü bir gün içinde düzelir :)
Hocam sıkmasam yazmam zaten buraya 😁

Top Bottom