Neler Yeni

Turknet Gigafiber kullananların yorumları

Mujka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Mustafa Polat
Merhaba, Gigafiber altyapısı gelmiş ben de dedim ki aynı fiyat daha yüksek hız neden geçmeyeyim ki? Gigafiber kullananlar varsa geçiş süreci hızlı ve sorunsuz mu bir de geçtikten sonra sorun yaşadınız mı? Vaad edilen hızlar veriliyor mu? Benzer konular açılmış ama benim bu konuyu açma sebebim o konuların eski olması. Şimdiden teşekkürler.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Selim
Merhaba, Gigafiber altyapısı gelmiş ben de dedim ki aynı fiyat daha yüksek hız neden geçmeyeyim ki? Gigafiber kullananlar varsa geçiş süreci hızlı ve sorunsuz mu bir de geçtikten sonra sorun yaşadınız mı? Vaad edilen hızlar veriliyor mu? Benzer konular açılmış ama benim bu konuyu açma sebebim o konuların eski olması. Şimdiden teşekkürler.
Alt yapına bağlı yani senin evinde ki giga tam verimli çalışır, başkasının evinde daha düşük performansla çalışır bu tamamen alt yapının uzaklığı ve orada sunucularla alakalı bir durum. Aynı internet aynı fiberi kullandığım halde yan bina da ki kişi benim kadar düşük ping ve yüksek hız alamıyordu mesela.

invy

80+ Bronze
Tek sıkıntı steamden 4 mbps ile oyun iniyo 0 a da düşüyor Google da filan Max 20

MuratGH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Murat GH
Dün apex indirirken 800mb indirme hızını gördün. Nerede ise sabit 900 / 900mb çıkıyor. Ben memnunum geri kalan arkadaşları bilemem.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,198
Üyeler
140,786
Son üye
meedo
Top Bottom