Neler Yeni

TurkNet Millenicom Netspeed hangisi

Rauzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
İsrafil can
Arkadaşlar merhaba şu an türkteleom 75 Mbps internet kullanıyorum memnumuda ara sıra olan bazı şeyler hariç 5 gün sonra tahaatümüz bitiyor fiyat 2 katına çıktıgı içinde Türk Telekom'la devam etmeyeceğiz altyapımız Max 80 hangi internet sağlayıcıs daha iyi turknetmi millenicommu netspeedmi kaç güne bağlarlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ömer Yılmaz
ben şahsen türknet kullanıyorum bir yanlışımız görmedim. eğer altyapın destekliyorsa Max hızı veriyor zaten. Ama millenicom müşteri hizmetleri bakımından baya kötü arada bir gece saatlerinde resetliyorlar herhalde server'ları gidiyor. eskiden millenicok kullanıyordum bıraktım türknet'e geçtim,tavsiye ederim

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Türknet'te peşin ödeme avantajı var. 1 sene sabit fiyat; geri iade de var. Fixnet'e de bakabilirsiniz; düşük ping gerekliyse oyunlarda.
300 TL altı firmalara bakmak isterseniz.
https://forum.donanimarsivi.com/konu/100-luek-tarife-300-TL-alti.827918/

Rauzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
İsrafil can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben şahsen türknet kullanıyorum bir yanlışımız görmedim. eğer altyapın destekliyorsa Max hızı veriyor zaten. Ama millenicom müşteri hizmetleri bakımından baya kötü arada bir gece saatlerinde resetliyorlar herhalde server'ları gidiyor. eskiden millenicok kullanıyordum bıraktım türknet'e geçtim,tavsiye ederim
turknet pahalı bi tık

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,695
Üyeler
140,685
Son üye
MoraXx32
Top Bottom