Neler Yeni

TurkNet sayfalar yavas yuklenıyor

Anumus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Efe Bartu
Türk Telekom'dan TurkNet'e bugünde oglen 5 gıbı modemı gelıp kurdular sıkıntısız sekılde calısıyor Speedtest'e de sorun yok fakat bilgisayarda sekmeler yavas acılıyor. Bazen sitelere girerken VDS yok falan dıyor fakat 30 sanıye ıcınde sıte aclıyor ayrıca mahallemde de altyapı var nasıl cozebılırım?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Türk Telekom'dan TurkNet'e bugünde oglen 5 gıbı modemı gelıp kurdular sıkıntısız sekılde calısıyor Speedtest'e de sorun yok fakat bilgisayarda sekmeler yavas acılıyor. Bazen sitelere girerken VDS yok falan dıyor fakat 30 sanıye ıcınde sıte aclıyor ayrıca mahallemde de altyapı var nasıl cozebılırım?
Ben de yaşamıştım çözemedim, çözüm de sunmadılar hiçbir siteye doğru düzgün girmiyordu. Büyük ihtimalle IP adresleri ile alakalı bir sorun. Ben sorunu eski firmama geri dönerek çözmüştüm size nasıl bir çözüm sunacaklar bilemiyorum, şansınızı deneyin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,885
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
bende aynı sorunu yaşıyorum bazen hiç açılmıyor bazen çok hızlı millenicom.

Anumus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Efe Bartu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
umarım çözümü vardır

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,885
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,885
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler

etnetalw

80+ Bronze
DNS Değiştirin veya hocam firmanın cdn problemleri vardır. Veya firma cgnat havuzuna koymuştur seni.

Top Bottom