Neler Yeni

Turknet ve d-smart internet sorunu

Dalkıran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ahmet yasin ulaş
Arkadaşlar bugün (0212)9070207 bu numara tarafından aranıp türknet ile olan internetimin kampanyasınin 27 gün önce bittiği söylenip bana 480 tllik bir fatura çıkaracaklarını söylediler ve bana iki şans verdiler biri türknet ile devam edip ayda 180 TL ödeme yapacağım veya d-smart'a geçip ilk 2 ay 135 TL sonraki 22 ay 155 TL ödeme yapıp internet sağlayıcımı d-smart yapacaklarını söylediler ve internet hızımı 2 katına çıkaracaklarını aynı zamanda evime d-smart kuracaklarını söylediler bende kabul ettim daha önce böyle bir olay yaşayan oldu mu olduysa dolandırıcı olup olmadıklarını teşhis etmek istiyorum çünkü geçen seferde digitürk tarafından dolandırıldım bir fikri olan yazabilir mi?

ARDELENO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
enes
Muhtemelen dolandırıcılar hocam. Ayrıca türknette tahhüt diye bişey yok. internetin hiçbir zaman iptal olmaz.

Hız muhabbeti de yalan. Türknet altyapının desteklediği en yüksek hızı verir.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar bugün (0212)9070207 bu numara tarafından aranıp türknet ile olan internetimin kampanyasınin 27 gün önce bittiği söylenip bana 480 tllik bir fatura çıkaracaklarını söylediler ve bana iki şans verdiler biri türknet ile devam edip ayda 180 TL ödeme yapacağım veya d-smart'a geçip ilk 2 ay 135 TL sonraki 22 ay 155 TL ödeme yapıp internet sağlayıcımı d-smart yapacaklarını söylediler ve internet hızımı 2 katına çıkaracaklarını aynı zamanda evime d-smart kuracaklarını söylediler bende kabul ettim daha önce böyle bir olay yaşayan oldu mu olduysa dolandırıcı olup olmadıklarını teşhis etmek istiyorum çünkü geçen seferde digitürk tarafından dolandırıldım bir fikri olan yazabilir mi?
Büyük ihtimalle kağnı hızındaki bir internete 24 ay taahhüt verdiniz. Çıkmak isterseniz de dehşet bir iptal bedeli çıkacak. Yani geçmiş olsun.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Geçmiş olsun

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,725
İsim
Bilal Tepe
G.o dostum kazık d smart satmak için yapılmış bir yalan

Dalkıran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ahmet yasin ulaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Büyük ihtimalle kağnı hızındaki bir internete 24 ay taahhüt verdiniz. Çıkmak isterseniz de dehşet bir iptal bedeli çıkacak. Yani geçmiş olsun.
Sadece telefondan bir onayladık dedik onun dışında bir imza falan olmadı yine de iptal edebilir miyim ?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Sadece telefondan bir onayladık dedik onun dışında bir imza falan olmadı yine de iptal edebilir miyim ?
Mahkeme yoluyla evet ama uzun sürer.

Arayıp biz iptal etmek istiyoruz derseniz iptal etmezler onlar için sözlü onay yetiyor. Bir de bazılarında fatura telefonda söylenen rakamdan çok daha fazla gelebiliyor ona da dikkat edin.

Dalkıran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ahmet yasin ulaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar az önce aradım konuştum iptal ettirmek istediğimi sordum bana aktif değilsiniz dediler bende ne zaman iptal edebilirim dedim sizi aradıklarında gelmemelerini söyleyin dedi herhangi bir taahhüt bedeli yansır mı dedim hayır dedi düşünceleriniz nedir ?

WhoCares

80+ Silver
hiç mi aklına gelmiyor arayan no ile türknet iletişim nosunu karşılaştırmak :kekw:

Dalkıran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ahmet yasin ulaş
hiç mi aklına gelmiyor arayan no ile türknet iletişim nosunu karşılaştırmak :kekw:
Ya normalde geldi ama türknet bana önceden birkaç mesaj göndermişti ve ben bakmadım sonra bugün arayıp 27 gün deyince tam tarihe geldi bende bu yüzden güvendim ve 480 TL taahhüt bedeli deyince korktum bu yüzden de direk kabul ettim türknete ulaşmaya çalışıyorum zaten müşteri hizmetlerine bağlanmak çok zor bağlanamayınca da böyle oldu işte

Top Bottom