Neler Yeni

D smart dolandırıcılığı.

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Eray Yılmaz
Arkadaşlar turknet kullanıcısıyım dün aksam 6 saatlerinde Türknetiz vb diyerek aradılar. Faturanızın tarifesi bitmektedir 180 TL d smart paketimiz var dediler ayni internet tahattüt yok dediler cikmazsaniz paketiniz biteceği icin 500 TL borcunuz olucak dediler eğer gecerseniz hem o borcunuz silincek hemde ucuza internet sagliyacaksiniz dediler mantikli geldi ardindan ise d smart aradi tahattüt var dedi 25 mgbt internet paketi dedi dedim nasil onaylamadim 1, 2 defa daha aradilar sastim kaldim dedim iptal edin kardeşim ozaman neyse borcum öderim tahattüt istemiyorum tamam dediler 1,2 saat bekledim iptal talebi yok çünkü Türknet öyle durumlarda direk iptal ediyor, dedim allah allah ben kendim bulundum iptal talebinde.

Sabah turknet direk kendi numarasi ile aradi dedi ne borcu ne tarife bitişi 250 TL internetiniz sağlanmakta şuan 100 mgbt kesinlikle bu numara harici numaralara uymayiniz dedi Digitürk ve d smart müşterilerimizi kandırıp yalanlar atip kendi tahattütlerine çekiyorlar dedi. Oysaki ne borcum var varmış ne tahattütüm varmış istediğim zaman da cikabilirmisim internetten.

Demek istediğim şu ki arkadaşlar dikkatli olun Turknetin uygulamasina bakin sadece bilgilendirmeyi ordan alin turknet'in kendi numarasını öneme alin genel olarak bu durumu yapıyorlarmış.

dougc256

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Recep emre dönmez
geçmiş olsun dsmart pişmanlıktır 4 sene kullandık iptal etmesi ayrı bir dertti çeken bilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,948
Üyeler
143,058
Son üye
Batokor
Top Bottom