Neler Yeni

50cc Diye Aldığım Motor 72cc Çıktı :D (Sonuçlandı)

GirayHan

80+ Gold
Arkadaşlar bugün arandım ve motorun sigortasını ödememizi ve ödenen sigorta parasının karşılanacağını söylediler bende kabul etmedim amacım sigorta ödememek zaten ve bu yıl ödendi diğer yıl kim ödeyecek bu yüzden iade etmek istediğimi belirttim ardından nakliye ücreti ile korkutmaya çalıştılar "zaten aynı paraya gelecek uğraşmayın" dendi bende böyle bir haklarının olmadığını bana yanlış motorsiklet sattıklarını söyleyince lafı çevirmeye başladı bu konu hakkında bilgi alıp geri döneceğini söyledi ve telefonu kapattı. Yarım saat sonra bayi aradı ve hatanın onlardan olduğunu kabul ettiklerini ve bana istersem 50 lik motor sipariş edip göndereceklerini söylediler bende tabii ki kabul etmedim paramı istedim ve siparişin iptal olmasını motorun zaten yetkili serviste olduğunu söyledim. Kendilerinin ilgileneceklerini ve paramızın iadesini gerçekleştireceklerini söylediler tabii söylerken 3 ay sürer ödenen ÖTV var devlete basvurulup ödenen parayı geri aldıktan sonra yapılır dediler. Böyle bir şey olacağını sanmıyorum benim paramı yatırsınlar kendileri ne zaman alabilirseler alsınlar beni bağlamaz burada hatalı olan ben değilim sonuçta. Böylelikle sorunu çözülmüş oldu :D
@GirayHan hocama da ayrıca teşekkür ederim tavsiyeleri için
rica ederim çözülmesine sevindim ekrem atanın lafını geçirseydin telefonda bir tutuşurlardı :D

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Furkan Enes Kaplan
rica ederim çözülmesine sevindim ekrem atanın lafını geçirseydin telefonda bir tutuşurlardı :D
Hocam zaten tutuşmuşlar haklı olduğum kesin bu yüzden ne yapsakta olayı sorunsuz atlatsak diye sigortamı ödemeye kadar ilerlettiler ama keşke deseydim aklıma hiç gelmedi :D

GirayHan

80+ Gold
Hocam zaten tutuşmuşlar haklı olduğum kesin bu yüzden ne yapsakta olayı sorunsuz atlatsak diye sigortamı ödemeye kadar ilerlettiler ama keşke deseydim aklıma hiç gelmedi :D
olsun yine çok uzatmadan halletmişler sevindim. kuralkan iyidir fena firma değil ama bu adamlardan sadece bajaj almaya çalış yine de sen :D

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Furkan Enes Kaplan
olsun yine çok uzatmadan halletmişler sevindim. kuralkan iyidir fena firma değil ama bu adamlardan sadece bajaj almaya çalış yine de sen :D
Bundan sonra biraz zor :D mümkün oldukça almamaya çalışırım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,044
Üyeler
140,752
Son üye
aslanemir123
Top Bottom