Neler Yeni

Türksat internetimde sıkıntı yaşıyorum bilgisi olan var mı?

Hewexy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berat Tuğra Küçük
Merhaba öncelikle internetteki sorun 3-4 ay önce aniden gelişti bir anda ping lag girmeye başladı yani şöyle diyim valorant oynarken sabit 20 alıyordum şimdi paket kaybı yaşıyorum bu benim canımı sıkıyor ve dowland hızımıda yeterince alamıyorum. Aslında bugün eve arıza için geldiler ama internette bir sıkıntı olmadığını söylediler sizce sıkıntı pcden kaynaklı mı?

etnetalw

80+ Bronze
Merhaba öncelikle internetteki sorun 3-4 ay önce aniden gelişti bir anda ping lag girmeye başladı yani şöyle diyim valorant oynarken sabit 20 alıyordum şimdi paket kaybı yaşıyorum bu benim canımı sıkıyor ve dowland hızımıda yeterince alamıyorum. Aslında bugün eve arıza için geldiler ama internette bir sıkıntı olmadığını söylediler sizce sıkıntı pcden kaynaklı mı?
Pingplotter indirip.
İp yerine 104.160.143.212 yazıp 5dk sonra fotoğraf iletiniz.

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Berat Tekin
Kanka modemin girişine bi kablo takıyorlar ya internetin gelmesi için onun böyle gergin olmaması lazım biz interneti iptal etmiştik sonradan tekrar bağlattik gelip kurdular gittiler sonra geldiler dedilerki hız değerleri düşük abi orayı kontrol etti gergindi dedi bura gergin olmasın harbiden de o kablo gergin olunca internetim mahvoluyor belki seninkide bundan kaynaklıdır

Hewexy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berat Tuğra Küçük
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka modemin girişine bi kablo takıyorlar ya internetin gelmesi için onun böyle gergin olmaması lazım biz interneti iptal etmiştik sonradan tekrar bağlattik gelip kurdular gittiler sonra geldiler dedilerki hız değerleri düşük abi orayı kontrol etti gergindi dedi bura gergin olmasın harbiden de o kablo gergin olunca internetim mahvoluyor belki seninkide bundan kaynaklıdır
hangi kablodan bahsediyorsunuz renk olarak belirtir misiniz

Hewexy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berat Tuğra Küçük
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
güncel

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,306
İsim
Semih Boran
100 mbsn internet mi kullanıyorsunuz? Birde modeminiz netmaster infinity 401 mi? Öyleyse routera ihtiyacınız var demektir. Xiaomi ax3200'ü önerebilirim. Ondan birkaç yüz tl ucuza mercusys mr80x var ama birkaç yüz ekleyip xiaomi ax3200 almak daha mantıklı.

Top Bottom