Neler Yeni

TURKTELEKOM FİBER ALT YAPISINDA TURKNET ALINIR MI?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yunus
Selamlar.
Daha önce Türktelekom adsl alt yapısında Türknet kullanmıştım ve ping konusunda çok kötü bi deneyimim olmuştu. Normal internet hızında sıkıntı yoktu ama oyunlarda direk ping artıyordu her oyunda.
Şimdi taşındığım evde Turktelekom fiber var ve Turktelekomun internetini kullanıyorum 12mb indirme 1mb yükleme hızı 90 lira (kazık). Şimdi yine Turknet almak istiyorum ama tekrar aynı sorunu yaşamaktan korkuyorum. Eğer aranızda Turktelekom fiber alt yapıda Turknet kullanan varsa tavsiye verebilir mi? Oyunlarda yine ping sorunları varmı? Yardım ederseniz sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
BEDİRHAN YADA MAMİ!!!
kardeşim ban yiceksin hepsini büyük yazma
Mesaj otomatik birleştirildi:

kardeşim ben laptop kullanıyorum dediğin altyapıda ama oyun oynamıyorum baya hızlı dosyada indiriyor googlda dolaşmak dersen iyi idare eder am ping falan bilmiyem

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yunus
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
NE ALAKA
BAŞLIK DEDİĞİN BÜYÜK HARFLERLE YAZILIR

kardeşim ben laptop kullanıyorum dediğin altyapıda ama oyun oynamıyorum baya hızlı dosyada indiriyor googlda dolaşmak dersen iyi idare eder am ping falan bilmiyem
İndirme veya hız konusunda sıkıntı olmayacağını biliyorum benim bilmek istediğim ping konusu adsl alt yapısında çoğu zaman kanser edecek dercede ping yükselmesi yapıyordu oyun oynayamıyordum.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
BEDİRHAN YADA MAMİ!!!
NE ALAKA
BAŞLIK DEDİĞİN BÜYÜK HARFLERLE YAZILIR

İndirme veya hız konusunda sıkıntı olmayacağını biliyorum benim bilmek istediğim ping konusu adsl alt yapısında çoğu zaman kanser edecek dercede ping yükselmesi yapıyordu oyun oynayamıyordum.
tövbe estefüllah ilk okulamı gidiyorsun ? ilk önce forum kurallarını iyi oku öyle konu aç krdeşim

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yunus
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fiber kullan tabii ki böyle soru mu olur
tövbe estefüllah ilk okulamı gidiyorsun ? ilk önce forum kurallarını iyi oku öyle konu aç krdeşim
Dostum kurallarda öyle bir şey yok ben seni dikkate alıp kontrol ettim senden de rica ediyorum gidip bi kontrol et şu anda hiç yardımcı olmuyorsun farkındaysan konuyu iyice dolandırmayalım lütfen.

fiber kullan tabii ki böyle soru mu olur
Sorunu yanlış anladın galiba zaten şu an fiber altyapım var. Benim sorduğum soru şu Turktelekom fiber alt yapıda Turknet kullanan birisi varsa oyunlarda ping sorunu yaşıyor mu genel olarak firma vadettiği hızı sağlıyor mu onu merak ediyorum. Asıl mesele ping yani. Açıklamayı dikkatli okuyun lütfen.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,998
Üyeler
154,688
Son üye
hinhan
Top Bottom