Neler Yeni

Turuncu elektronik shop güvenilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
av.yigit kaymaz
Merhabalar. Ben de bu firmanın bir mağduru olarak hemen şirket yetkilisini tespit edip şirketin bulunduğu adrese intikal ettim. Şirket adresinde bulunmamakta ve dün son derece profesyonel bir şekilde iletişim kurduğum müşteri hizmetlerine dahi ulaşamamaktayım.
Zaman kaybetmeden savcılığa suç duyurusunda bulundum ve hukuki süreci başlattım. Konu ile ilgili yardım ve hukuki bilgi almak isteyenler için irtibat numaram
Av. Yiğit Kaymaz
0530 229 98 52
Whatsapptan iletişime geçildiği halde süreç hakkında bilgilendirme yapılacaktır.
Hepimize geçmiş olsun.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hatice
Arkadaşlar siz ciddi misiniz daha dün ben de bilgisayar siparişi verdim, 5650 lira. Site yok dediğiniz gibi... Ne yapabiliriz

Himmet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Himmet kelleci
Bende sipariş verdim ama ödeme yapmadım
Ödeme işlemi sonradan yapıyor acaba benim açımdan bir sorun olur mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende siparişi verdim ama para yatırmamıştım henüz tereddütte kalmıştım

elinizdeki mail bilgileri ile bi avukat ile görüşürseniz iyi olur
Arkadaşlar siz ciddi misiniz daha dün ben de bilgisayar siparişi verdim, 5650 lira. Site yok dediğiniz gibi... Ne yapabiliri

Son düzenleme:

Kadr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kadir ermes
Sakın alışveriş yapmayın adamlar siteyi kapattı gitti dolandırıldım
Ben bugun beylikduzu subesine gittim bildiri yaptim.ayni zamanda havale yapmis oldugum elvankent subesi ile gorusup,bu musterin dolandiricidir diye bildiri yaptim.zamanim yetmedi yarinda elimdeki dilekceler ve dekontlar ile savciliga sikayette bulunucam.arkadaslar ayni islemleri sizlerde yapin.tanidiklariniz varsa onlar ile yapin savcilik ve banka da isler daha hizli ilerliyor.

Bende sipariş verdim ama ödeme yapmadım
Ödeme işlemi sonradan yapıyor acaba benim açımdan bir sorun olur mu

Bende siparişi verdim ama para yatırmamıştım henüz tereddütte kalmıştım

elinizdeki mail bilgileri ile bi avukat ile görüşürseniz iyi olur
Ben bugun beylikduzu subesine gittim bildiri yaptim.ayni zamanda havale yapmis oldugum elvankent subesi ile gorusup,bu musterin dolandiricidir diye bildiri yaptim.zamanim yetmedi yarinda elimdeki dilekceler ve dekontlar ile savciliga sikayette bulunucam.arkadaslar ayni islemleri sizlerde yapin.tanidiklariniz varsa onlar ile yapin savcilik ve banka da isler daha hizli ilerliyor.

Serhat ''FurBauZz''

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
694
İsim
Serhat Akdemir
Selam millet, turuncu elektronik shop diye bir siteye denk geldim iphone 11'i 6749 TL ekstra yüzde 5 indirimle satıyorlar. Acaba güvenilir bir site midir? Daha önce buradan alışverişiz yapanınız var mı?
Şimdiden teşekkürler.
Bende siteye girmiyor bile.

Kadr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kadir ermes

Gamze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Gamze öztepe
Arkadaşlar, grup kuralım mı? Dolandırılanlar olarak hep birlikte şikayet edelim. Süreci hızlandırırız en kötü
Evet bencede olabilir, yuvarda av. Yiğit beyde yazmış ben kendisi ile iletişime geçtim bilgi vericek. Bizde sabah fark edince direkt savcılığa suç duyurusunda bulunduk, umarım cezasını bulur ve ödemelerimizi geri alabiliriz

Okullu16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Dry
Arkadaşlar hepimize geçmiş olsun bizde TV almıştık 5430 TL de biz yatirmistik

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yunus
Arkadaslar dun bende siparis ettim 2228₺ tablet dolandirildim. Cimere ve tuketicim hakem heyetine belgelerle ve sirket bilgilerini girerek basvuru yaptim. Yarinda savciliga yapacam. Sirket bilgileri bende bulunuyor suan. Grup kurarsaniz iyi olur. Numaraya cevap vermiyorlar zaten. Ankara sincan organize sanayide gozukuyor adres. Vergi numarasi interaktifte gozukuyor ve faal suan.

samtakn11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Samet Akın
Dolandırılanlar olarak grup kuralım. Herkes özelden numarasını yazabilir mi grubu kuralım

Top Bottom