Neler Yeni

Turuncu elektronik shop güvenilir mi?

ekremabi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Burak
Bunu almak yerine iphone se almanı öneririm. kalan parayla da her türlü şey yapabilirsin.

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,692
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Kullanıcı yorumşlarından yola çıkarak bir karara varın. Bence güvenilir adres en iyisi

Mlsdr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Serdar özkan
Geçmiş olsun hepimize maalesef riskli gözükmesine rağmen ben de girdim bu yola. birkaç kişiye de sordum şirketi vergi no,kep adresi ,Mersis,gerçek adresleri vs apaçık ortadaydı.Web sitesinin geçmişine, acaba dolandırıldım mı diye düşündüğüm gece 2 sıralarında baktım malesef ve cevap evet site 1 aylıktı. sabah bankayla görüşüp bildirimlerimi yaptım öğlen ise Savcılık şikayet dilekçesi ve ifade vermeyle meşgul oldum. İnşallah emniyet birimlerimiz en kısa sürede yakalar ve mağduriyetlerimiz ortadan kalkar.

Elif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Elif özadanır
Geçmiş olsun hepimize maalesef riskli gözükmesine rağmen ben de girdim bu yola. birkaç kişiye de sordum şirketi vergi no,kep adresi ,Mersis,gerçek adresleri vs apaçık ortadaydı.Web sitesinin geçmişine, acaba dolandırıldım mı diye düşündüğüm gece 2 sıralarında baktım malesef ve cevap evet site 1 aylıktı. sabah bankayla görüşüp bildirimlerimi yaptım öğlen ise Savcılık şikayet dilekçesi ve ifade vermeyle meşgul oldum. İnşallah emniyet birimlerimiz en kısa sürede yakalar ve mağduriyetlerimiz ortadan kalkar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de 6500tl dolandırıldım . Savcılığa şikayette bulunucam yarın şaka gibi gerçekten

Son düzenleme:

eczorhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
orhan özdemir
Herkese selam ve geçmiş olsun.Maalesef durduk yere mağdur olduk bizde.Bende evraklarımı hazırladım yarın sabah savcılıktayım.Umarım paralarımızı kurtarırız.
Bende konunun daha hızlı çözüme kavuşması ve mağdurların iletişime daha hızlı geçebilmesi açısından Whatsapp grubu kurma konusunda sizlere katılıyorum.

Gamze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Gamze öztepe
Herkese selam ve geçmiş olsun.Maalesef durduk yere mağdur olduk bizde.Bende evraklarımı hazırladım yarın sabah savcılıktayım.Umarım paralarımızı kurtarırız.
Bende konunun daha hızlı çözüme kavuşması ve mağdurların iletişime daha hızlı geçebilmesi açısından Whatsapp grubu kurma konusunda sizlere katılıyorum.
Özelden numaranızı yazarsanız ekleyebiliriz whatsapp grubuna

• Beğen
Reaksiyonlar: atek

ferhat008

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ferhat yazıcı
Arkadaşlar bizde savcılığa suç duyurusunda bulunduk insallah bir an önce gerekli cezayı alırlar
nasıl bir dilekçe yazdınız bende dolandırıldım direk savcılıgamı gittiniz bankayla ilgili ne gibi bir işlem yaptınız

Özelden numaranızı yazarsanız ekleyebiliriz whatsapp grubuna
ben yazdım

Dnmhber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert
Benimkini kargoya verdiler diye göründü sizde de aynı durum oldu mu peki

salh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
salih kara
Geçmiş olsun. Arkadaşlar bende. Çamaşır Makinesi almıştım.2500 TL ye Pazartesi günü. Salı günü. Firmaya ulaşılamadı. Banka. Bir işlem yapmıyor. İade talebinde bulundum. EFT yapmıştım. Savcılığa gittim savcı olmadığı için karakola ifade verip şikayetçi. Oldum. Gelişmeler olursa paylaşın lütfen

Merhabalar. Ben de bu firmanın bir mağduru olarak hemen şirket yetkilisini tespit edip şirketin bulunduğu adrese intikal ettim. Şirket adresinde bulunmamakta ve dün son derece profesyonel bir şekilde iletişim kurduğum müşteri hizmetlerine dahi ulaşamamaktayım.
Zaman kaybetmeden savcılığa suç duyurusunda bulundum ve hukuki süreci başlattım. Konu ile ilgili yardım ve hukuki bilgi almak isteyenler için irtibat numaram
Av. Yiğit Kaymaz
0530 229 98 52
Whatsapptan iletişime geçildiği halde süreç hakkında bilgilendirme yapılacaktır.
Hepimize geçmiş olsun.
yiğit bey merhaba,gelişmeler olursa bilgi rica ederiz

aracnita

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih YILMAZ
Merhaba; aynı şekilde bende persembe günü apple watch 6 almıstım ve havale olarak gondermiştim. sipariş kontrol ettiğimde teslimatta gorunuyordu ama 2 gundur site kapalı ve bilgi alamıyorum. dolandırıldıgımız aşikar. nasıl bir yoıl izlememiz gerekli. paramızı nasıl geri alabiliriz?

Mâthes

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,283
İsim
Ali
Güvenilir olduğunu pek sanmıyorum.

Top Bottom