Neler Yeni

TV Box önerisi yapar mısınız

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
PichHasso
pahalı da cihaz hani iyi bir şey vadetse neyse diyeceğim , ram ve rom o kadar yüksek değil. Yanlış hatırlamıyorsam 4000 lira üstüne satılıyor , 6000 liraya apple tv satılıyor zaten sen kimsin. Şişirilmiş marka fiyatı.
yani önerin tam olarak ne şimdi apple tv de olabilir aslında arada ki 2000 tl farkı için gidip kalitesiz bir şey almak istemem ama iyi bir şey olsun diyorum ya

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,912
İsim
Mehmet Aslan
yani önerin tam olarak ne şimdi apple tv de olabilir aslında arada ki 2000 tl farkı için gidip kalitesiz bir şey almak istemem ama iyi bir şey olsun diyorum ya
apple cihazların varsa ekosistem içinde güzel kullanabilirsin , film arşivlemeyi seviyorsan film fiyatları epey ucuz apple da. İçinde iphone 13 de kullanılan A15 işlemci (3. Nesil de) var boru değil :kekw: Android olsun özgür olsun apk , ip tv falan kurarım diyorsan attığım next e bakabilirsin ya da xiaomi nin yeni nesil boxlarına bakabilirsin fazla para harcamaya gerek yok.

Saf android olarak Google ın kendi cihazları var zaten:

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
uğur demirel
xiaomiye kaliteden dolayı güvenmek istiyorum

ben internet üzerine almam ya

dsmart kadar uyuz bir şirket yok onun ismini duyduğum her yerden kaçıyorum
bende net fiber wan şifre yok vermiyor vdsl veriyor

veneficus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Ebubekir Tekin
televizyona halen kablolu bağlantı yapıyoruz bundan da bıktık artık tüm kanallara erişim sağlayacağımız ayrıca televizyonu da android televizyon yapıcak tv box önerisi yapar mısınız
bende mi box s 4k modeli var ethernet girişi olmadığı için dönüştürücü alman lazım 200tl falan ethernet girişi olan bir tv box almanı öneririm

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Görkem çetinkaya
televizyona halen kablolu bağlantı yapıyoruz bundan da bıktık artık tüm kanallara erişim sağlayacağımız ayrıca televizyonu da android televizyon yapıcak tv box önerisi yapar mısınız
Ben tv box degil ama amazon fire tv 4k max kullaniyorum 1k ya almistim cok basarili bi cijaz bence

holyeagle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
gokhan
Adam akıllı kasmasın istiyorsan amazondan nokia 8010 al keyfine bak.

Top Bottom