Neler Yeni

Yardım Twitch Prime üyeliğinde sorun oldu

Mustifa

80+ Bronze
Daha demin twitchte prime 1 ay ücretsiz gibi bişey gördüm önceden yapmışmıydım hatırlayamadım bende direk yaptım. kendi papara kartımın bilgilerini otomatik yazdı. Neyse aldım. Kartta 2 tl vardı ben dedim aten alamaz iptal olur falan dedim. Sonra paparadan bildirim geldi Hesabının bakkiyesi yetersiz diye. Baktım prime almış ama para almamış. Ne yapmam gerekiyor?

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Prime'ınız var mı şuan?
yüksek ihtimalle doğrulama amacıyla yaptı. mesela absürt bir örnek olabilir, neden biliyorum diye sormayın.
OnlyFanste bedava birine abone olacağın zaman, 0.10$ bir bakiye alıyor doğrulama için. daha sonra geri iade ediyor. twitchte öyle yapıyordur.

Mustifa

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Prime'ınız var mı şuan?
yüksek ihtimalle doğrulama amacıyla yaptı. mesela absürt bir örnek olabilir, neden biliyorum diye sormayın.
OnlyFanste bedava birine abone olacağın zaman, 0.10$ bir bakiye alıyor doğrulama için. daha sonra geri iade ediyor. twitchte öyle yapıyordur.
Şu an prime var. Amazona girip baktım ordada görünüyor

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Daha demin twitchte prime 1 ay ücretsiz gibi bişey gördüm önceden yapmışmıydım hatırlayamadım bende direk yaptım. kendi papara kartımın bilgilerini otomatik yazdı. Neyse aldım. Kartta 2 TL vardı ben dedim aten alamaz iptal olur falan dedim. Sonra paparadan bildirim geldi Hesabının bakkiyesi yetersiz diye. Baktım prime almış ama para almamış. Ne yapmam gerekiyor?
bende böyle alıyorum illegal olabilir bi tık ama 4 5 aydır böyle kullanıyorum sanal kredi kartı içi boş öyle ücretsiz hesap açıp kullanıyorum full
ücretsiz denemen bitince para çekmeye çalışır çekemezse aboneliğini iptal eder sıkıntı yok merak etme

Mustifa

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende böyle alıyorum illegal olabilir bi tık ama 4 5 aydır böyle kullanıyorum sanal kredi kartı içi boş öyle ücretsiz hesap açıp kullanıyorum full
ücretsiz denemen bitince para çekmeye çalışır çekemezse aboneliğini iptal eder sıkıntı yok merak etme
Şimdi gidip karta para yatırsam 7.90 tl çeker mi?

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Şimdi gidip karta para yatırsam 7.90 TL çeker mi?
çekmez şimdi 1ay sonra ücretsiz deneme bitince para çekmeye çalışır çekemezse iptal eder aboneliğini 1 ay sonra

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,609
Üyeler
157,715
Son üye
emir7e
Top Bottom