Neler Yeni

Twitchte yayın yapıyorum ne önerirsiniz

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
skilleri öğrenmek sıkıntı bir de garip geliyor bana valorant ya ama bakalım bir şeyler yapmaya çalışacağım
4 Arkadaşınla beraber gir Türkler sanki o oyunun kazanamazlarsa paraları gidecek gibi küfür edip trollüyor.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Biraz bütce ayırman lazım. Reklam çekiliş vs. Steam kodları dağıtabilirsin. Hem chetinde etkilesim olur hemde izleyenler hep izler. Bir müddet şart maalesef.

• Beğen
Reaksiyonlar: RefX

mertscott

80+
Herkese iyi geceler, twitchte cs go yayını yapmaya başladım yaklaşık 11 saat yayın yaptım. Ufak tefek düzenlemeler yapmam gerekiyor logo düzenlemesi, hakkında kısmının düzenlenmesi, discord sunucusu, sahne geçişleri,sohbet botu gibi eksiklerim var. Bunlar dışında önerileriniz var mı? Belli bir kitle oluşturmam için ne önerirsiniz
bunların hiçbirisine gerek yok aç webc sadece lol oyna eğer dia 1 eloda falan isen (eu serverde) 200 300 izlenmeye başlarsın 4 aya falan

Besim Tibuk

80+ Gold
Umuyorum ki çok izlenirsiniz . Ben de "bir efsanenin doğuşu" yazarım buraya :D

Besim Tibuk

80+ Gold
Kanal adı alabilir miyim?

Sternog

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,973
İsim
Orçun Kaynar

İsmail_68

80+ Bronze
Csgo , Valorant gibi oyunlar oynayarak büyümen çok zor bence . Bu oyunları oynayan ve hediyeler dağıtan onlarca kanal var . Çok eğlenceli yayınlar yaparsan belki izleyici sayın artar . Hediye dağıtarak da sadece zarar edersin ve beleşçiler dolar diye düşünüyorum :)

tırtsın

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
özgür
Çok teşekkür ediyorummm :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Csgo , Valorant gibi oyunlar oynayarak büyümen çok zor bence . Bu oyunları oynayan ve hediyeler dağıtan onlarca kanal var . Çok eğlenceli yayınlar yaparsan belki izleyici sayın artar . Hediye dağıtarak da sadece zarar edersin ve beleşçiler dolar diye düşünüyorum :)
Yayın yapabileceğim başka bir alan da yok ki just chatting zor baya az çok bir kitlem olursa zaman içerisinde just chatting belki yapabilirim. Şu an için sohbet boş geçiyor zamanla bir şeyler olursa ufaktan belki daha eğlenceli olabilir

Top Bottom