Neler Yeni

Çözüldü✓ Twitter'da ekran titreme ve yanıp sönme sorunu

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
aoc 144 hz kullanıyorum oyunalara girerken ekran hafif görüntü ayarı yapar gibi ekran parlaklıgı değişkenlik gösteriyor ilk aldıgım zamanlrda yapmıyordu regeditle alakalı tam ekran ayarları için ayarlardan yapmıştım zamanında sonrasında olmaya başladı bendede bu tarz şeyler yaptıysan bundan kaynaklanabilir
yok hocam hiçbir şey yapmadım alalı 5-10 gün oldu zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

dostum benimde dell model monitörüm var aynı sorunu ben de yaşıyorum twitterda video izlerken bi anda ekran kapanıyor kafayı yemek üzereyim biri çözüm bulsun şuna
acaba sorun dp kablosunda olabilir mi? alıp deneyeceğim galiba bir tane

zuWun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
MY
Aynı sorun bende de oluştu son 5 gündür, monitorumu yıllardir kullanıyorum ve farklı bir marka, altta video oynarken mouse hareket edince bariz bir titreme oluyor. Twitter'a gelen bir güncelleme yüzünden büyük ihtimalle

Felixx

80+
Ben chrome kullanırken oluyordu bu sorun. "Kullanılabilir olduğunda donanım hızlandırmayı kullan" kapattım sorun düzeldi. Bir deneyin isterseniz.

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
Ben chrome kullanırken oluyordu bu sorun. "Kullanılabilir olduğunda donanım hızlandırmayı kullan" kapattım sorun düzeldi. Bir deneyin isterseniz.
Hocam gerçekten çok çok teşekkür ederim sorun düzeldi gibi duruyor. O ayarı açınca oluyor, kapatınca geçiyor. Niye olduğunu anlamadım hala ama kafayı yiyecektim az daha.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,430
Üyeler
149,727
Son üye
barkrap
Top Bottom