Neler Yeni

Tyt 30 netle hangi bölümler gelir

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,237
İsim
ismail
Olmaz ailem okumamı istiyor benden beklentileri yüksek ailem bana üniversite oku mesleğin olsun memur ol diyor bende üniversite okumak istiyorum
Çalışacaktın o zaman abicim.Süre var hala sayısal olarak kendini yeterli görmüyorsan tyt matematik dışı sadece sözel çalışarak kalan süreyi değerlendirebilirsin.Gelir üç beş bölüm

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
alperen taha demir
Hocam yapacak bir şey yok geçen yıl da sınava girdim geçen yıl sınavda 19 net yaptım bu yıl mezuna kaldım bu yıl netlerim 25-30 arasına çıktı bu yıl son şansım ailem bana seni bir yıl daha dershaneye gönderemeyiz diyor ailemin durumu yok gelecek yıl dershane fiyatları 60 bin TL olacakmış bu yıl 30 bin e kaydoldum geçen yıl da dershaneye gittim geçen yıl 7 bin TL ye kaydolmuştum
Seni üzmek istemem ama verdiğiniz paraya yazık hocam 2 sene dershaneye gittikten sonra 30 net yapman emek vermediğini göstermez mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Cevahir
Oturup biraz çalışsaydın kusura bakma da 30 net nedir?
Çok çalışıyorum günde 5-6 saat arası ders çalışıyorum yine de netleirm artmıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Seni üzmek istemem ama verdiğiniz paraya yazık hocam 2 sene dershaneye gittikten sonra 30 net yapman emek vermediğini göstermez mi

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
icardi
nasıl çalışıyorsun anlamadım. zaten türkçenin çoğu paragraf. matematikte de çok basit işlem soruları var.120 soruda 30 net bi sıkıntı var. Çalıştığını falan sanıyorsun bence.

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
alperen taha demir
Trol konu falan mı bu dediğin baya dümdüz imkansız bişey günde 5 6 aaat çalışarak 30 net yapamazsın

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
icardi
6 saat ne çalışıyorsun da olmuyor

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
icardi
Sözelciyim sözel dersler çalışıyorum bol soru çözüyorum
Tarih coğrafya desen oturur ezberlersin. Neyi anlamadığını anlamadım ben. Trol büyük ihtimalle. Soru çözüyorsun desen.Yanlışa bakar öğrenirsin.

Oriencc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
At
Arkadaşlar boş yapmak yerine çocuğa bölüm önersenize kötü olsada girebileceği yerler vardır

Top Bottom