Neler Yeni

TYT Kimya ve Biyoloji çalışma stili önerisi ve genel değerlendirme

MeNToR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Atıf Buğrahan Karakurt
Arkadaşlar 11. Sınıf öğrencisiyim, hedefim bir yüksek(ilk 3000)o yüzden elimden geldiğince çok çalışmaya çalışıyorum. Şuan aşağı yukarı her deneme gelen netler şu şekilde
Türkçe: 33-37
Sosyal: 14-17
Matematik: 28-35
Fizik: 5-6
Kimya 3-4
Biyoloji 1-2

Sizce biyoloji ve kimyaya nasıl çalışayım? Gidişat iyi mi hedefim için? Tecrübeli abilerimden ablalarımdan fikir almak istiyorum. Teşekkür ederim.

Sami Järvi

80+ Silver
netler fena değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

fen için ise vaktın varken en temelden başla zaten çabucak bitirirsin youtube den destek al

MeNToR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Atıf Buğrahan Karakurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
netler fena değil

fen için ise vaktın varken en temelden başla zaten çabucak bitirirsin youtube den destek al
Evet ben de aynı şekil düşünmüştüm. Netler içinse 12. Sınıfta da aynı şekil çalışırsam istediğim sıralama gelir mi sizce

Sami Järvi

80+ Silver
Evet ben de aynı şekil düşünmüştüm. Netler içinse 12. Sınıfta da aynı şekil çalışırsam istediğim sıralama gelir mi sizce
hayal ettiğinden bile yüksek gelir obp iyi ise mezunum ben de senin gibi yapıyorm tabi bi tık daha yüksek fenim

ayt ye de bi başla derim

MeNToR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Atıf Buğrahan Karakurt
hayal ettiğinden bile yüksek gelir obp iyi ise mezunum ben de senin gibi yapıyorm tabi bi tık daha yüksek fenim

ayt ye de bi başla derim
9. Sınıf genel 94.90
10. Sınıf genel 93.50
11. Sınıf genel(okullar kapandı diyorlar) 98.81

9. Sınıf genel 94.90
10. Sınıf genel 93.50
Ayt de işi çok sağlam tutuyorum hocam inşallah sorun yaşamayacağım

Sami Järvi

80+ Silver
9. Sınıf genel 94.90
10. Sınıf genel 93.50

Ayt de işi çok sağlam tutuyorum hocam inşallah sorun yaşamayacağım
mükemmel allah nazardan saklasın

ahenk'

80+ Silver
Kendimden nefret ettim... Psikoloji düşleyen bir 11. Sınıf olarak ders çalışmaya hala başlamadım. Ara sıra kız arkadaşım kütüphaneye çağırıyor orada birkaç soru çözüyorum o kadar. Sonum ne olur muamma...

MeNToR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Atıf Buğrahan Karakurt
mükemmel allah nazardan saklasın
Teşekkür ederim

Kendimden nefret ettim... Psikoloji düşleyen bir 11. Sınıf olarak ders çalışmaya hala başlamadım. Ara sıra kız arkadaşım kütüphaneye çağırıyor orada birkaç soru çözüyorum o kadar. Sonum ne olur muamma...
Her şey kafada başlıyor dostum. Benim Amerikada doktorluk hayalim var bunu düşündükçe daha da istekli oluyorum

ahenk'

80+ Silver
Teşekkür ederim

Her şey kafada başlıyor dostum. Benim Amerikada doktorluk hayalim var bunu düşündükçe daha da istekli oluyorum
Ben de Estonya veyahut Ukrayna'da üniversite okumak istiyorum. Babam seneye onaylarsa gideceğim inşallah. Ama artık içimdeki okul, ders aşkı bitti sanırım. Çünkü çok fazla konu var ve YKS'ye yarım yamalak gireceğimi düşünüyorum. Bugüne kadar çalışmadan hep yüksek notlar, sertifikalar aldım ama artık içimde umut kalmadı akademik başarıyla ilgili...

Kendimi müzik, producer'lık ve baskete verdim. Mutlu olduğum da söylenemez

Dün 10 türkçe çözdüm ve coğrafya konu videosu izledim. Ama boşa kürek çekiyorum sanki

MeNToR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Atıf Buğrahan Karakurt
Ben de Estonya veyahut Ukrayna'da üniversite okumak istiyorum. Babam seneye onaylarsa gideceğim inşallah. Ama artık içimdeki okul, ders aşkı bitti sanırım. Çünkü çok fazla konu var ve YKS'ye yarım yamalak gireceğimi düşünüyorum. Bugüne kadar çalışmadan hep yüksek notlar, sertifikalar aldım ama artık içimde umut kalmadı akademik başarıyla ilgili...

Kendimi müzik, producer'lık ve baskete verdim. Mutlu olduğum da söylenemez

Dün 10 türkçe çözdüm ve coğrafya konu videosu izledim. Ama boşa kürek çekiyorum sanki
Mutlu olduğun işi yapmak en doğrusu ancak ülkede mutlu olunanı yaparak işsiz kalmamak elde değil. Bence biraz dişini sıkarsan istediğini elde edersin. Ben doktor olmayı hep çok isterim o yüzden de hiç peşini bırakmamayı düşünüyorum. Bence sen de öyle yap eminim bir yere varırsın.

Top Bottom