Neler Yeni

YKS için tavsiye verebilir misiniz?

Umut001

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Umut Güney
Arkadaşlar merhaba ben 12. sınıf öğrencisiyim. Sene yeni başlıyor tytde ortalama 74 net yapıyorum şuan. Fende fizikte optik kimyada asit baz tuz konusu kaldı. Biyoloji de azar azar ilerliyorum bitecek yavaştan onda eksiğim daha fazla fizik ve kimyaya göre. matematik konu olarak bitti bolca soru çözmem gerek sadece ortalama 20 net yapıyorum. Matematik temelim gayet iyi. OBP için de ortalamam çok yüksek 98 küsür bir OBP gelecek yüksek ihtimalle. 11. sınıf konuları içinse biyolojim hiç yok onu özel ders ile çözeceğim onun dışında kimyada 2 3 konu eksik fizikte bir eksiğim yok matematikte bir eksiğim yok. Dershaneye gidiyorum dershanede biyolojide tyt işliyoruz benim için iyi oluyor. Kimya ve Fizik de TYT işliyoruz. Durumum şuan bu. Hedefimse en kötü sayısal 14k yapmak yoksa mezuna bırakmayı düşünüyorum. Sizce olur mu yani bilmiyorum sanki çalışsam yetişmez gibi hissediyorum. Nasıl gitmeliyim sizce?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Düzgün bir şekilde çalışırsan daha iyi bir sonuç bile çıkarabilirsin. Ben de bu sene mezuna kaldım ve hedeflerimiz benzer.

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,532
İsim
Arda Eren Aslan
Önümüzde kocaman 1 okul senesi var sıkı ve düzenli çalış halledersin. En önemlisi de böyle yapamam gibi düşüncelere kapılma kendine güvenin tam olsun.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
En az 4-5 saat verimli çalışmak. Kimi tanıdıysam hepsi en kötü 4 saat verimli çalışmayla başarılı oldu.

Ayrıca çalışırsan yapılır. 74 neti 95-100 nete çıkarma imkanın var. Kendini 8 ay boyunca samimi arkadaşlık ilişkilerinde, teknolojik cihazlarla geçirilen süredd kısıtlayıp planlı programlı çalışırsan oluyor.

Umut001

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Umut Güney
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En az 4-5 saat verimli çalışmak. Kimi tanıdıysam hepsi en kötü 4 saat verimli çalışmayla başarılı oldu.

Ayrıca çalışırsan yapılır. 74 neti 95-100 nete çıkarma imkanın var. Kendini 8 ay boyunca samimi arkadaşlık ilişkilerinde, teknolojik cihazlarla geçirilen süredd kısıtlayıp planlı programlı çalışırsan oluyor.
çok teşekkür ederim tavsiyen için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önümüzde kocaman 1 okul senesi var sıkı ve düzenli çalış halledersin. En önemlisi de böyle yapamam gibi düşüncelere kapılma kendine güvenin tam olsun.
çok teşekkürlerr

Top Bottom