Neler Yeni

Tyt Mat için Bıyıklı matematik mi ? Mert hoca mi ?

Arkadaşlar başlıktada gördüğünüz üzere bu iki hocanın birinden tyt kampına başlayacağım netlerim 10-15 arası değişiyor. Önce bu hocalardan birini bitirip ondan sonra Eyüp b. Düşünüyorum 2. Olarak sizce nasıl bir yol haritası cizmeliyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
muhammet emin çetinkaya
Arkadaşlar başlıktada gördüğünüz üzere bu iki hocanın birinden tyt kampına başlayacağım netlerim 10-15 arası değişiyor. Önce bu hocalardan birini bitirip ondan sonra Eyüp b. Düşünüyorum 2. Olarak sizce nasıl bir yol haritası cizmeliyim?
ikiside güzel anlatıyor hangisi sana uygunsa ondan dinle ben mert hocadan dinliyorum

BykPepito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Lokman Kaplan
mert hocanın konu anlatımı ve soruları güzek bıyıklı matematik ise soru tüyoları güzel yani ikisindende git

BykPepito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Lokman Kaplan
Hocam ikisinide nasıl izleyim zaten Eyüp b de izlemek istiyorum 3 hoca fazla değil ni
kanka ikisini tamamen izlemicen mert hocadan ilerleyeceksin ama konu bitiminde soru çözüm videolarını izlerken bıyıklıdan da faydalancaksın

fayuk_w

80+ Bronze
eyüp b 1soru1yorum playlistini bitir sonra bana teşekkür edersin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,350
Üyeler
156,595
Son üye
sivasli058
Top Bottom