Neler Yeni

TYT Türkçe ve Matematik Kaynak Önerisi

Rulep

80+ Gold
Problemim çok iyi değil o yüzden bilgi sarmalında toparlayıp apotemiye geçmeyi düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de öyle düşündüm attığım fotoğraftakiler nasıldır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tavsiyeniz için teşekkürler.
Çember daire katı cisimleri tyt 3d den çözebilirsin veya aldığın matematik kaynağında olacaktır tercih senin kolay gelsin

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Arda Eren Aslan
TYT mat için başlangıçta orijinal çok fazla gelir. Eğer ki zor kaynak istiyorsan orijinali 3d ile değiştir. Paragraf için limite zor diyenler vardı. Bi' bakman gerek. Geometri için de 3D TYT başlangıçta zor gelebilir.
Biyoloji için Biyotik kolay-orta arası.
Fizik için ben paraf IQ aldım. Bittikten sonra 3D geçeceğim.
Matematikte ise 345 ve 3D matematiği beraber götürüyorum. 3D seviyesine çıktıktan sonra 3D'ye başla. Şuan ki tyt netlerin hakkında bir bilgin var mı ?

TYT mat için başlangıçta Acil de zor gelir. Acil ve orijinal öncesinde kesinlikle 3D çözülmeli.
TYT netlerim hakkında maalesef bir bilgim yok. Matematik Bilgi Sarmalından başlayıp diğer seçtiğim kaynaklara ilerlemeyi düşündüm. Orijinalin soruları güzel bir kaç tane çözmüştüm. Acil yerine 3D alsam nası olur? Geometride ise 9 ve 10'da geometrim iyiydi o yüzden biraz daha zorlayıcı bir kaynak seçtim senin geometri için önerin ne olurdu?

Zechion

80+ Silver
TYT netlerim hakkında maalesef bir bilgim yok. Matematik Bilgi Sarmalından başlayıp diğer seçtiğim kaynaklara ilerlemeyi düşündüm. Orijinalin soruları güzel bir kaç tane çözmüştüm. Acil yerine 3D alsam nası olur? Geometride ise 9 ve 10'da geometrim iyiydi o yüzden biraz daha zorlayıcı bir kaynak seçtim senin geometri için önerin ne olurdu?
Acili 3d ile değiştirmeniz iyi olacaktır. Benim geometrim çok kötü olduğu için sağlıklı bir tavsiye yapamam.

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Arda Eren Aslan
Top Bottom