Neler Yeni

Ubisoft Kütüphanemdeki Oyunun Eklentilerini Göremiyorum

Fidel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Fidel
Arkadaşlar Epic Games ile aldığım AC oyununda eklentileri vs. Ubisoft Connect'ten baktığımda görebiliyorum fakat Ubisoft Store'dan uzun süre önce ücretsiz aldığım AC Origins eklentilerini hiç göremiyorum. Ayrıca kendisi de sanırım başka platformdan alınma olmadığı için anahtar olarak gözükmüyor. Bugün gördüm AC oyunlarının bazıları indirime girmiş aralarında Origins de var. Bende DLC var mı bilmiyorum. Bende hangi sürüm var hangi DLC var nasıl bakabilirim?

MzK47555

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Mehmet Zahit Keskin
Bende Ubisoft Connect Beta var. Ona göre yazacağım.
Sol taraftan Library -> Hangi oyunu istiyorsan seç -> Sağ taraftan çark işaretini seç -> Manage My DLC bölümünü seç. Orada sahip olduğun DLC ler gözüküyor.

Fidel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Fidel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende Ubisoft Connect Beta var. Ona göre yazacağım.
Sol taraftan Library -> Hangi oyunu istiyorsan seç -> Sağ taraftan çark işaretini seç -> Manage My DLC bölümünü seç. Orada sahip olduğun DLC ler gözüküyor.
Hocam bende beta yok. Nereden indiriyoruz onu söyler misiniz? Bir de direkt silmeden şimdikinin üstüne kurulum yapsak olur mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bende beta yok. Nereden indiriyoruz onu söyler misiniz? Bir de direkt silmeden şimdikinin üstüne kurulum yapsak olur mu?
Düzeltiyorum : Bende dlc olmadığı için görünüyormuş. Teşekkürler.

MzK47555

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Mehmet Zahit Keskin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düzeltiyorum : Bende dlc olmadığı için görünüyormuş. Teşekkürler.
Beta herkes için yayınlandı sanırım. Yani şuan kullanılan sürüm bu. Neyse işinizi gördüğünüze sevindim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
998,605
Üyeler
158,144
Son üye
abdullahefee
Top Bottom