Neler Yeni

Ubisoftta indirim var Ne almalı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Mustafa Kerem Korkmaz
Arkadaşlar far cry 6 ac valhalla,ac odyssey,ac valhalla dawn of ragnarok vs de indirim varmış ne alınır ordan? Ben far cry 6 ve ac valhalla dlcsini almayı düşünüyorum ama ac odyssey i de alabilirim dlc mi tam oyun mu diye düşünüyorum da ac odyssey kötü oyun diyorlardı.
Her neyse bu indirimde ne alınır aldıklarımız epic games tarafından verilir mi vs anlatabilir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Volkan
Arkadaşlar far cry 6 ac valhalla,ac odyssey,ac valhalla dawn of ragnarok vs de indirim varmış ne alınır ordan? Ben far cry 6 ve ac valhalla dlcsini almayı düşünüyorum ama ac odyssey i de alabilirim dlc mi tam oyun mu diye düşünüyorum da ac odyssey kötü oyun diyorlardı.
Her neyse bu indirimde ne alınır aldıklarımız epic games tarafından verilir mi vs anlatabilir misi
Epic Games'te 200 TL'lik alışverişlerde %25 indirim var alacaksanız oradan alın derim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Mustafa Kerem Korkmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Volkan

Sentoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Berat Erkuş
Her neyse bu indirimde ne alınır aldıklarımız epic games tarafından verilir mi vs anlatabilir misiniz?
Ben Ghost Recon Wildlands Ghost Recon Breakpoint Assasins Creed Valhalla Far Cry 5 aldım bence Assasins Creed Valhalla alınır.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,202
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
(benim alacaklarım ve önerim)
Tom Clancy’s The Division 2 Warlords of New York Edition, Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction United Bundle, Ghost Recon Breakpoint Standart: Toplam 95.55

Satriani

80+ Bronze
Açıkcası Obisoft oyun havuzuna bakınca o indirim için oradan alınacak pek bi' şey yok ya, Far Cry zaten bedava verseler sevineceğim oyun değil artık. Onun yerine Epic'te daha farklı sepet yapmak daha mantıklı. Metro Exodus falan yine indirimde...

Liara

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Son 3 aydır AC'nin son çıkan üçlemesini oynuyorum. Açıkçası Valhalla almanı önermiyorum. Dünyası Origins ve Odyssey'e nazaran çok zayıf kalmış. Dolayısıyla Valhalla yerine Odyssey alırdım senin yerinde olsam. Odyssey'e kim kötü diyor bilmiyorum ama Ubisoft'un son zamanlarda yaptığı en iyi oyundur kendisi.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,259
İsim
Ahmet Sevinç
rainbow six siege indirimdeydi ac seriside öyle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son 3 aydır AC'nin son çıkan üçlemesini oynuyorum. Açıkçası Valhalla almanı önermiyorum. Dünyası Origins ve Odyssey'e nazaran çok zayıf kalmış. Dolayısıyla Valhalla yerine Odyssey alırdım senin yerinde olsam. Odyssey'e kim kötü diyor bilmiyorum ama Ubisoft'un son zamanlarda yaptığı en iyi oyundur kendisi.
valhala kolla efsane gidiyor😍 oddysey de aldım onuda denerişm sonra

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
(benim alacaklarım ve önerim)
Tom Clancy’s The Division 2 Warlords of New York Edition, Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction United Bundle, Ghost Recon Breakpoint Standart: Toplam 95.55
Extraction ı game Pass ten oyna bence

faceage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Alperen
Zamanım olsa Valhalla Deluxe Edition + Ek olarak Dawn Of Ragnarok DLC alırdım çok iyi fiyat oluyor böyle alınca (Oynadım Ana oyunu(DLC'siz) bu arada öneririm seriyi seviyorsan kesin al)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,097
Üyeler
152,179
Son üye
isimsizkullanıcı35
Top Bottom