Neler Yeni

Ubuntu ve ya Lubuntu kullanılır mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Umut Ölçer
Merhaba ben Core 2 Duo E6500 işlemci 667Mhz 3.2Gb RAM Nvidia GT420 Ekran kartına sahibim windows 10 bilgisayarı çok yoruyor 7 ninde desteği bitti diye windows 8.1 geçtim ancak photosohop illustrator vb. uygulamalar kullanıyorum. adobenin cc programları da windows 8.1i desteklemiyor bir arkadaşım ubuntu geçmemi söyledi oda önerilen ram olarak 4 falan diyor bilemedim ben photoshopta ve illustratorda işlerimi en rahat hangi işletim sisteminde kullanabilirim? Önerilerinizi sistemime göre yapın lütfen.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,288
İsim
Semih Boran
Merhaba ben Core 2 Duo E6500 işlemci 667Mhz 3.2Gb RAM Nvidia GT420 Ekran kartına sahibim windows 10 bilgisayarı çok yoruyor 7 ninde desteği bitti diye windows 8.1 geçtim ancak photosohop illustrator vb. uygulamalar kullanıyorum. adobenin cc programları da windows 8.1i desteklemiyor bir arkadaşım ubuntu geçmemi söyledi oda önerilen RAM olarak 4 falan diyor bilemedim ben photoshopta ve illustratorda işlerimi en rahat hangi işletim sisteminde kullanabilirim? Önerilerinizi sistemime göre yapın lütfen.
Evet kaldırır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Enes Murat UZUN
Instagram
enesmuratuzun
Twitter
enesmuratuzun1
Manjaro XFCE kurabilirsin.

ByPass

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Kadircan Yilmaz
en ıyı sı bana gore ubuntu tabi göz zevki bide kullanım kolaylıgı

Syphex

80+
Photoshop için alternatif olarak GIMP kullanabilirsiniz. Ubuntu biraz o sisteme ağır kalır bu yüzden hafif dağıtımlardan Lubuntu veya Linux Mint XFCE öneriyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,862
Üyeler
151,962
Son üye
gercektonymontana
Top Bottom