Neler Yeni

ÜCRETSİZ APPLE MUSİC (4 AY)

mtnk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
metin
Selam arkadaşlar elimde 4 ay ücretsiz Apple Music kodu var. Herhangi bir ücreti yok Apple ve Media Markt'ın yaptığı anlaşmadır. Kullanım sınırı yok ancak her hesaba 1 kere okutulabiliyor. Donanım Arşivi instagram sayfasında da yayınlanır belki daha çok insan görür.

Apple Cihazlar İçin
+ Öncelikle cihazda bir ödeme yöntemi ekli olması gerekiyor. Ayarlar > Profil > Ödeme kısmından telefon numarası veya herhangi bir kart ekleyebilirsiniz. Para çekmez.
+ Apple cihazlarda direkt kameradan barkodu okutun.
+ Açılan sitede kodu kullana tıklayın. Apple Music uygulaması yüklü değilse yüklemenizi isteyecektir. Yüklüyse sizden onay isteyecektir. Onay ekranında aylık ücretin yanında veya altında şu tarihe kadar ücret kesilmeyecektir diye yazıyor.
+ Onayladıktan sonra iptal etmek için hatırlatıcı kurabilirsiniz. İster 1 ay kala iptal edin ister 1 gün kala iptal edin. İptal etmek için sırasıyla şu yolu izleyin: Ayarlar > Profiliniz (adınızın yazdığı yer) > Abonelikler > Apple Music
+ Eğer ayarlarda abonelikler kısmı yok ise Apple Music uygulamasına girin ve profile tıklayın. Profil kısmından sonra abonelik yeri var o kısımdan iptal edebilirsiniz.

Android Cihazlar İçin
+ Karekodu kameradan veya karekod okuma uygulamasından okutun.
+ Çıkan linkten kodu kullana tıklayın.
+ iCloud hesabınız yoksa oluşturmanızı isteyecektir.
+ Oluşturduktan sonra ödeme yöntemi ekleyin. Uygulama içerisinde yukarıda yazdığım gibi iptal edebilirsiniz.

apple music.jpeg

Cooper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
ahmet tayfun
hocam kodu okutuyorum ama hıcbır sey olmuyor bılgın var mı

mtnk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
metin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Android mi Apple mı cihazınız?

mtnk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
metin
Kameradan kodu okuttuğunuz zaman link çıkması lazım genelde sarı renkte ekranın yukarısında veya barkodun altında çıkar. Eğer çıkmıyorsa karekod okuma özelliği buga girmiş olabilir.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
bu kampanya 30 kasımda bitmişti diye hatırlıyorum

mtnk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
metin
Yeniden başladı

bıraktım

80+ Bronze
kodu kullana bastım tepki vermedi iphone se2020 kullanıyorum uygulamaya girdim 6 ay ücretsiz daha sonrasında 13 tl teklifi geldi tahatsüz ben de abone oldum ücretsiz hakkım bitmeden iptal etmeyi unutursam 13 tl çekerse direk iptal edebilir miyim ya da kartta para olmasa borç birikir mi

kodu kullana bastım tepki vermedi iphone se2020 kullanıyorum uygulamaya girdim 6 ay ücretsiz daha sonrasında 13 TL teklifi geldi tahatsüz ben de abone oldum ücretsiz hakkım bitmeden iptal etmeyi unutursam 13 TL çekerse direk iptal edebilir miyim ya da kartta para olmasa borç birikir mi
bende aldım son 5 gün kala iptal et

mtnk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
metin
kodu kullana bastım tepki vermedi iphone se2020 kullanıyorum uygulamaya girdim 6 ay ücretsiz daha sonrasında 13 TL teklifi geldi tahatsüz ben de abone oldum ücretsiz hakkım bitmeden iptal etmeyi unutursam 13 TL çekerse direk iptal edebilir miyim ya da kartta para olmasa borç birikir mi
kartta para yoksa çekemez ve aboneliğini iptal edebilirsin diğer türlü kartta para olduğu gibi çeker

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,222
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Selam arkadaşlar elimde 4 ay ücretsiz Apple Music kodu var. Herhangi bir ücreti yok Apple ve Media Markt'ın yaptığı anlaşmadır. Kullanım sınırı yok ancak her hesaba 1 kere okutulabiliyor. Donanım Arşivi instagram sayfasında da yayınlanır belki daha çok insan görür.

Apple Cihazlar İçin
+ Öncelikle cihazda bir ödeme yöntemi ekli olması gerekiyor. Ayarlar > Profil > Ödeme kısmından telefon numarası veya herhangi bir kart ekleyebilirsiniz. Para çekmez.
+ Apple cihazlarda direkt kameradan barkodu okutun.
+ Açılan sitede kodu kullana tıklayın. Apple Music uygulaması yüklü değilse yüklemenizi isteyecektir. Yüklüyse sizden onay isteyecektir. Onay ekranında aylık ücretin yanında veya altında şu tarihe kadar ücret kesilmeyecektir diye yazıyor.
+ Onayladıktan sonra iptal etmek için hatırlatıcı kurabilirsiniz. İster 1 ay kala iptal edin ister 1 gün kala iptal edin. İptal etmek için sırasıyla şu yolu izleyin: Ayarlar > Profiliniz (adınızın yazdığı yer) > Abonelikler > Apple Music
+ Eğer ayarlarda abonelikler kısmı yok ise Apple Music uygulamasına girin ve profile tıklayın. Profil kısmından sonra abonelik yeri var o kısımdan iptal edebilirsiniz.

Android Cihazlar İçin
+ Karekodu kameradan veya karekod okuma uygulamasından okutun.
+ Çıkan linkten kodu kullana tıklayın.
+ iCloud hesabınız yoksa oluşturmanızı isteyecektir.
+ Oluşturduktan sonra ödeme yöntemi ekleyin. Uygulama içerisinde yukarıda yazdığım gibi iptal edebilirsiniz.

Alıntıyı görüntüle
Hocam teşekkürler aldım da şimdi iptal edersem 4 ay boyunca kullanmaya devam edebilirim değil mi?

mtnk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
metin
Hocam teşekkürler aldım da şimdi iptal edersem 4 ay boyunca kullanmaya devam edebilirim değil mi?
rica ederim :) iptal et dediğin zaman şu tarihe kadar kullanmaya devam edebilirsiniz yazıyor eğer 4 aylık bir tarih yazıyorsa evet edebilirsin (bazen erken iptal edince 4 aylık vermiyor o yüzden kontrol edin)

Top Bottom