Neler Yeni

Ücretsiz Discord Nitro Kazandım

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kaan
Steelseries'in kampanyası sayesinde üç ay ücretsiz Discord Nitro kazandım. Ama nitroyu aktifleştirmek için kredi kartı ve adres bilgilerimi girmemi istedi. Kredi kartında sorun yok ama adres bilgilerimi vermem doğru olmayacağını düşünüyorum. Adres bilgilerini neden istiyorlar? ona göre vercem de.

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Steelseries'in kampanyası sayesinde üç ay ücretsiz Discord Nitro kazandım. Ama nitroyu aktifleştirmek için kredi kartı ve adres bilgilerimi girmemi istedi. Kredi kartında sorun yok ama adres bilgilerimi vermem doğru olmayacağını düşünüyorum. Adres bilgilerini neden istiyorlar? ona göre vercem de.
Kim verdi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dolandırıcılık olabilir

LAIAHSHSHHSHSJSS ln başı okumamışım Steelseries gormedim

Kim verdi?

Dolandırıcılık olabilir

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Onaylamak için isteniyor, ödeme gerçekleştikten 1 saat sonra iade yapılıyor. Discord bu sistem sayesinde kalıcı üye olup olmadığını anlıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Steelseriesin orjinal sitesinden steelseries gg uygulamasını indirdim "moments" bölümüne tıkladım orada 3 ay ücretsiz discord nitro yazıyordu tıkladım. ardından tarayıcıma yönlendirildim orjinal discord ödül alma sitesine geldim .

Herhangi bir fatura vs. gönderiyormu eve fatura gelmemesi benim için daha iyi :)

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,454
İsim
Olcay akbulut
Steelseriesin orjinal sitesinden steelseries gg uygulamasını indirdim "moments" bölümüne tıkladım orada 3 ay ücretsiz discord nitro yazıyordu tıkladım. ardından tarayıcıma yönlendirildim orjinal discord ödül alma sitesine geldim .

Herhangi bir fatura vs. gönderiyormu eve fatura gelmemesi benim için daha iyi :)
teklonoji çağında mektupla fatura neden yollasınlar en fazla mailinize fatura tarzı bir şey gelir o da en fazla yani

uydu3

80+ Silver
asdasd yaz adreslere nolcak :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler herkese hallettim arkadaşlar..

Huseyın_cano

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Ahmet Kaya
bende aldım aynı şekilde adres salla bir tane bir şey olmuyor zaten ben 2-3 kere yaptım bir şey olmadı

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
salla gitsin ben sallıyorum

Top Bottom