Neler Yeni

Ucuza gta5 online alabileceğim site vwrmı

Neden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Serdar Kanbir
Ucuza gta5 online alabileceğim bir site varmı

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,457
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
steam

mert savage

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
mert
İlgilendiği Kategoriler
Dizi , müzik , bilgisayar donanımları , oyun hesap satışları , league of legend , okul , eğitim , giyim.
gamesatışta 25tl 1milyonda parasıda var içinde

mert savage

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
mert
İlgilendiği Kategoriler
Dizi , müzik , bilgisayar donanımları , oyun hesap satışları , league of legend , okul , eğitim , giyim.

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,984
İsim
HBE
Ucuza gta5 online alabileceğim bir site varmı
Laptop hdd m vardı. Laptop bozulduğu için bir türlü içindekileri alamamıştım. İçinde 500'e yakın gta v online hesabı bulunuyor. Hepsi bana ait.

Sanırım masaüstü pcde bu hdd yi açabiliyormuşuz. Nasıl olduğu konusunda yardımcı olabilirsen bir adet hesabı verebilirim :)

İçlerinde 1'er milyonda para vardı sanırım. Epic Games te bedava verilmişti bir ara.

mert savage

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
mert
İlgilendiği Kategoriler
İyi dolandırılırsam sizden çıkarırım parayı :D
dostum dolandırılmazsın bu sitede binlerce satıcı var önemli olan tercih ettiğin mağaza sana attıgım ürünü satan kişi gold satıcı yaklasık 2500 üzerinde başarılı satışı var hatta daha fazla ayrıca gamesatışta paran güvendedir .
Mesaj otomatik birleştirildi:

neden ucuz diye sorarsanda epicgames bedava vermişti zaten

Özgürd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Özgür dundar
Laptop hdd m vardı. Laptop bozulduğu için bir türlü içindekileri alamamıştım. İçinde 500'e yakın gta v online hesabı bulunuyor. Hepsi bana ait.

Sanırım masaüstü pcde bu hdd yi açabiliyormuşuz. Nasıl olduğu konusunda yardımcı olabilirsen bir adet hesabı verebilirim :)
sata kablosu almanız lazım https://www.akakce.com/arama/?q=sata+kablosu&s=2 kabloyu alınca nasıl bağlanacağını özelden yazarsan anlatırım
hdd de sıkıntı olmadığına eminsin değil mi ? birde hesap istemiyorum sende kalsın

Neden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Serdar Kanbir

Aga ben bilmem tamirciye götür tekirdağdaysan benim güvendiğim biri var ona yönlendirim

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,453
Üyeler
156,776
Son üye