Neler Yeni

Ülkeler neden sığınmacıları göndermek istemiyor?

Hakikaten neden göndermiyorlar öyle bir güçleri olmasına rağmen? Sadece Türkiye değil batıdaki çoğu ülkede sığınmacı problemi var fakat ülkeler bunun için hiçbir adım atmıyor veya atmak istemiyor. Sebebi nedir?

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hakikaten neden göndermiyorlar öyle bir güçleri olmasına rağmen? Sadece Türkiye değil batıdaki çoğu ülkede sığınmacı problemi var fakat ülkeler bunun için hiçbir adım atmıyor veya atmak istemiyor. Sebebi nedir?
Nereye göndereceksin? Hele de kişilere bir hak verdiysen onu geri alamazsın.

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Geldikleri yere elbette. Ayriyeten verilen vatandaşlığı geri alabilirsin, çok örneğini gördük.
Ortada bir sebep varsa mesela adam suç işlediyse yanlış iş yaptıysa kurala uymadıysa direkt alırsın ama "bu sığınmacı ben buna bir ara vatandaşlık vermiştim şimdi sırf sığınmacı diye geri alayım" diyemezsin.

O meseleyi o hakları vermeden önce düşünselerdi işler daha kolay olurdu. TR için demiyorum bu arada genel.

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,060
İsim
pcustasi1
İnsan hakları cart curt. Valla daraldım artık. Kendimi güvende hissetmiyorum :(
Birde şu suriyeliler başımıza çıktı ya . Elinde levyeyle sokakta bana yan yan bakıyodu yanımda annem vardı bişey diyemedim
İki kere camımıza taş attılar . Markete girdim türklere mal satmıyoruz dedi . Devlet okula gidiyolar diye çocuk başına para veriyo , destek veriyo , kömürleri bedava diye malum yerleri kalktı

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar
Birde şu suriyeliler başımıza çıktı ya . Elinde levyeyle sokakta bana yan yan bakıyodu yanımda annem vardı bişey diyemedim
İki kere camımıza taş attılar . Markete girdim türklere mal satmıyoruz dedi . Devlet okula gidiyolar diye çocuk başına para veriyo , destek veriyo , kömürleri bedava diye malum yerleri kalktı
Döveceksin levye varsa 14luyu sıkıcaksın bacağına bak bakiyim daha yapabiliyorlarmi

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Screenshot_2024-04-21-19-19-12-118_org.telegram.messenger.png

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,714
İsim
Feyzullah
O kadar kolay bir şey değil 3 5 kişi olsa icabına bakarsın ama sayıları çok fazla artık imkansız gibi bir şey artık bu nüfusu nasıl verimli kullanabiliriz bunu düşünmeliyiz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,390
Üyeler
141,830
Son üye
lifed
Top Bottom