Neler Yeni

🔥İndirim Ülker Bebe Bisküvisi 800 gr 53,24₺

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
Baran Kut
çok doğru etininki daha iyi ülkerin ki sütle bile karışmıyor aşırı kötü çöpe atmamak için kasıla kasıla yedim
Çocukluk anısı gibi olacak gibi ama neyse sdfsads ilk başlarda Ülker güzel gelirdi çünkü tek ondan tüketmiştim. Sonra kalmadı markette diye annem Eti almıştı. Aynıdır herhalde dedim ama çok farklıydı la tadı. Daha da Ülkerin bisküvisini almamıştım. Sade yerken bile ağızda erimiyor, damağıma yapışıyordu falan. Ondan Eti > Ülker aga.

samuraikek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Umut Şener
Profilime koyduğum şey 20 yıllık dizi onu izleyenler şu an koca adam oldu da senin bunu anlayacak kapasiten yok, beyinde noksanlık var. Koyduğum şey de seni zerre ilgilendirmez. Ayriyeten Herifler Türk düşmanı her türlü konuda Türkiye'ye karşı çıkmışlar sözde ermeni soykırımını savunmuşlar, kktcde rumlara destek vermişler, kuzey türkistanda çine destek çıkmışlar. Hala filistini savunan koruyan varsa dübürüm ile gülerim. Ben sana hakaret etmedim velet olmayı bırakta hakaret etmek yerine adam akıllı cevap ver zeka yoksunu velet.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen kimin nesisin ki buna karar verebiliyorsun cevap verecek değerin yok adam ol da gel.
Düşük zekalı birisin yazma artık.Dincilik için katliamı savunuyorsunuz.İsrail savunanın bu saatten sonra siyonist olmadığına kimse inandıramaz beni.

Son düzenleme:

Checkmate

80+ Silver
Düşük zekalı birisin yazma artık.Dincilik için katliamı savunuyorsunuz.İsrail savunanın bu saatten sonra siyonist olmadığına kimse inandıramaz beni.
Dinle alakası yok bunu dincilik katliamı olarak savunuyorsan zaten konuşmaya gerek yok yarım akıllının önden gidenisin. Yazdığım mesajlarda dinle ilgili bir şey var mı oku bak element uydurma bir tarafından. Dinim de seni, kimseyi ilgilendirmiyor tatava yapıp değerli vaktimi çalma.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,727
İsim
Mehmet Aslan
Olm Bebe Bisküvisi la bu bundan nasıl tartışma yaratabildiniz akıl sağlığınızı bir kontrol edin :kekw:

Bu arada Eti Cicibebe > Ülker Bebe Bisküvisi 😎
herkes birbirine girmeye o kadar müsait ki bir bisküvi yüzünden bölündük :kekw:

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,099
İsim
Draq123
Profilime koyduğum şey 20 yıllık dizi onu izleyenler şu an koca adam oldu da senin bunu anlayacak kapasiten yok, beyinde noksanlık var. Koyduğum şey de seni zerre ilgilendirmez. Ayriyeten Herifler Türk düşmanı her türlü konuda Türkiye'ye karşı çıkmışlar sözde ermeni soykırımını savunmuşlar, kktcde rumlara destek vermişler, kuzey türkistanda çine destek çıkmışlar. Hala filistini savunan koruyan varsa dübürüm ile gülerim. Ben sana hakaret etmedim velet olmayı bırakta hakaret etmek yerine adam akıllı cevap ver zeka yoksunu velet.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen kimin nesisin ki buna karar verebiliyorsun cevap verecek değerin yok adam ol da gel.
Senin gibilerin anlamadığı ermeniyi destekleyenler ölen insanlarmı, rumlara destek verenler ölen insanlarmı, kime kin tutulması gerektiğini kavrayamamışsın o desteği verenler devleti başındakiler onlara bişe olmuyor heyecanlanma ölenler konudan bağımsız normal insanlar. Onlarca çocuk öldü ermeniyi savundumu diyorsun sen onlara 🤣 valla beyin lazım herkese mantıklı düşünmek için.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,934
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
hocam bu kafayla gidersek ekmekten başka bir şey yemememiz gerekir dünyanın gıda endüstrisi onların elinde:) Boykot kişiye özeldir. İnsanları buna zorlamak onları daha da tetikler.
Bu kadar seküler olmak zorunda da değilsin. Adam topluma bilinçlendirici bir şey söylüyor tamam aynı fikirde olmayabilirsin de ergen gibi tam tersi 2 paket aldım diyince komik duruyor.

Checkmate

80+ Silver
Senin gibilerin anlamadığı ermeniyi destekleyenler ölen insanlarmı, rumlara destek verenler ölen insanlarmı, kime kin tutulması gerektiğini kavrayamamışsın o desteği verenler devleti başındakiler onlara bişe olmuyor heyecanlanma ölenler konudan bağımsız normal insanlar. Onlarca çocuk öldü ermeniyi savundumu diyorsun sen onlara 🤣 valla beyin lazım herkese mantıklı düşünmek için.
Bana ne neyse ne destekleyenler ölen adam mı değil mi ilgilendirmiyor, ülkede o kadar sorun varken bize hiçbir konuda destek çıkmayan bir milleti SIRF DİN KARDEŞİ DİYEREKTEN SAVUNMAYACAĞIM. Osmanlıya ayaklanıp ihanet eden rezil filistinleri neden savunayım ki araplar babamın oğlu mu zerre umrumda değil. NOKTA.

Arda_09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Arda Okçu
bizim buraya yeni market açıldı 42 tl 800 gr Eti nin

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,727
İsim
Mehmet Aslan
Bu kadar seküler olmak zorunda da değilsin. Adam topluma bilinçlendirici bir şey söylüyor tamam aynı fikirde olmayabilirsin de ergen gibi tam tersi 2 paket aldım diyince komik duruyor.
yalnız ben bu olaylardan bağımsız satın almıştım zaten indirim olduğundan dolayı. Boykot meselesinden değil beni karıştırmayın. Sonradan hortladı olay. :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Sanane
Durun, kavga etmeyin, siz kardeşsiniz. Hollanda'ya giderek ötesine bile geçebilirsiniz. İsrail'de katil, Afganistan'da mağdur, basında tam tersi bile olabilirsiniz.

Top Bottom