Neler Yeni

📚 💵 Üniversite harçları geri getirildi!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

yusuftheayay

80+ Bronze
(YÖK tarafından yalanlandı, haber yanlış) Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre üniversite harçları geri getirildi. Yeni alınan karara göre sadece ikinci öğretim öğrencileri değil, birinci öğretim öğrencileri de üniversite okumadan önce üniversite harcı ödemesi yapmak zorunda kalacak. Harçlarını ödemeyen öğrenciler ise eğitim-öğretim dönemine katılamayacak.

Son düzenleme:

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
YILDIRIM
Ne demek sabah okula gidip akşam yatarsın harç öde :D:D

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre üniversite harçları geri getirildi. Yeni alınan karara göre sadece ikinci öğretim öğrencileri değil, birinci öğretim öğrencileri de üniversite okumadan önce üniversite harcı ödemesi yapmak zorunda kalacak. Harçlarını ödemeyen öğrenciler ise eğitim-öğretim dönemine katılamayacak.
Teşekkürler Türkiyem

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
Gözüme ne çarparsa valla :)
Bu ne demek oluyor? harç diye bir şeyi ilk defa duyuyorum ben birisi açıklayabilir mi?

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
Gözüme ne çarparsa valla :)

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
ben üniversite okumuyorum bu sene kazanırsam ilk üniversite deneyimim olacak o yüzden soruyorum
Şöyleki kısaca gündüz okula gidiyorsan para odemiyordun önceden. Eğer öğlen okula gidiyorsan harç parası yatirman gerekliydi şimdi ise gündüz öğlen fark etmiyor yatiracaksin 😀

Kısaca devlet ÖDE diyor

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre üniversite harçları geri getirildi. Yeni alınan karara göre sadece ikinci öğretim öğrencileri değil, birinci öğretim öğrencileri de üniversite okumadan önce üniversite harcı ödemesi yapmak zorunda kalacak. Harçlarını ödemeyen öğrenciler ise eğitim-öğretim dönemine katılamayacak.
Allah devletimize zeval vermesin
Uçuyoruz be Almanya kıskanıyor yiğenim

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom