Neler Yeni

Üniversite için Hangi bilgisayarı almalıyım Mac hp asus lenovo msi acer?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Dilara Keleş
Bütçe
30.000
Merhabalar dün sormuştum ama birisi daha sorumun üstüne soru sordu karışıklık oldu tekrardan soruyorum bütçem 20 60 arası üniversitede sağlık yönetimi psikoloji ya da uluslararası ticaret ve işletmecilik okuyacağım üniversite evime yakın. Isınmayan kasmayan bir şey istiyorum beni 5 yıl idare etsin bir de. MacBook Air 2017 vardı ama düşük model almışım hafızası iki belge yükleyince doluyor. Teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
umut aytekin
Merhabalar dün sormuştum ama birisi daha sorumun üstüne soru sordu karışıklık oldu tekrardan soruyorum bütçem 20 60 arası üniversitede sağlık yönetimi psikoloji ya da uluslararası ticaret ve işletmecilik okuyacağım üniversite evime yakın. Isınmayan kasmayan bir şey istiyorum beni 5 yıl idare etsin bir de. MacBook Air 2017 vardı ama düşük model almışım hafızası iki belge yükleyince doluyor. Teşekkürler
Öğrenci laptobu olsun. İnce, hafif, şık olsun. Ekranı kaliteli ve dokunmatik olsun dersen

Belki oyun da oynarım, bazı programları çalıştırmam gerekebilir o yüzden daha güçlü bir şey olsun dersen şu

alpersy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Alperen Celebi
oyun oynamıyorsan , yazılım vs yapacaksan MacBook öneririm. uzun ömürlü oluyorlar. haricinde oyun varsa windowslara bakman gerekiyor

Rulep

80+ Gold
Profesyonel uygulamalarla çalışmayacaksan mac almana gerek yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,751
Üyeler
151,602
Son üye
Rovz