Neler Yeni

Üniversite öğrencileri için vergi indirimli telefon önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Ertem
Ülkede fiyatlar günden güne değiştiği için eski başlıklardan emin olamadım ve yeni başlık açtım. 9500tl üst sınır ve sanırım yerli üretim şartı varmış. Sadece telefon değil tablet ya da laptop da olur hatta onlar olsa daha iyi olur telefona ihtiyacım yok. O fiyatta ne bulunur hiç bilmiyorum sizce ne alınır?

Edit: önceliğimiz lol oynatacak bi laptop ya da düzgün bi tablet

Son düzenleme:

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Sercan GÖKALP
Ülkede fiyatlar günden güne değiştiği için eski başlıklardan emin olamadım ve yeni başlık açtım. 9500tl üst sınır ve sanırım yerli üretim şartı varmış. Sadece telefon değil tablet ya da laptop da olur hatta onlar olsa daha iyi olur telefona ihtiyacım yok. O fiyatta ne bulunur hiç bilmiyorum sizce ne alınır?
Zamanında Tecno camon 20 alınabiliyordu o fiyata iyiydi bir bak istersen hâlâ olabiliyor mu

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
8000 TL için: https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-a24.html

9000 TL için: https://www.epey.com/akilli-telefonlar/infinix-note-30-256gb.html

varta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Cenap Vartanyan
Tablet diğerlerinden daha iyi. Huawei ve Xiaomi'nin tabletlerine bakılabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Abdulkadir
Ben 9499 liraya tecno camon 20 pro almıştım şuanda aynı fiyat heralde bi incele istersen 9500 liraya alınabilecek en iyi telefonlardan

Top Bottom