Neler Yeni

Üniversite Sınavı için nasıl bir yol izlemeliyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Aslı
Beklediğimden çok daha hızlı cevaplar geldi ben daha gelecek diye bekliyordum kusura bakmayın

Pardon hocam yanlışlıkla bilgisayar programcılığı yazmışım eskiden düşündüğüm alan oydu şuan daha yatkın olduğumu düşündüğüm "Yazılım Mühendisliği" bölümüne gitmek istiyorum.

Pardon hocam yanlışlıkla bilgisayar programcılığı yazmışım eskiden düşündüğüm alan oydu şuan daha yatkın olduğumu düşündüğüm "Yazılım Mühendisliği" bölümüne gitmek istiyorum.

Gerçekten kusuruma bakmayın bir anlık dalgınlıkla öyle yazmışım.
Sıkıntı yok ket vurma olmuş her şey gönlünce olsun güzel bölüm pes etme araştırmanı yap masanın başına geç .

Jyadaus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Alperen ŞAHİN

gene yazdıklarım geçerli. lakin sayda sıralama yapmak tyt kadar kolay değil. tytde yüksek yapan çoğu kişi say/eadan tercih yapıyor zaten. sistem o kadar ***** saçma bir hale geldiki sayda istediğini yapmak için 2 defa falan mezuna kalman gerekebilir. tytde yaşıtlarınla, sayda senden 2 yaş büyüklerle yarışıyorsun unutma.

hangi şehirde yaşıyorsun? maddiyat şehir dışını kaldırır mı? hangi şehri düşünüyorsun? bunlarda önemli sorular.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,373
İsim
Mehmet Aslan
Beklediğimden çok daha hızlı cevaplar geldi ben daha gelecek diye bekliyordum kusura bakmayın

anladım yazılım mühendisliği kazanmak istiyorsan önce seviyene göre test kitapları alıp bol bol matematik ve fen sorusu çözmen gerek muhtemelen sadece kitaptan soru çözerek gidersen sıkılacaksın, o yüzden youtubedeki matematik kanallarını bol bol takip ederek süreci daha az sıkıcı hale getirebilirsin. Parasal anlamda seni zora sokmayacak ve gerçekten anlayacağını düşünüyor isen doping hafıza gibi platformlardan yararlanabilirsin. Ama bence youtubedeki kanalları düzgün takip ederek ve düzenli bir çalışma stili ile de hedefine ulaşabilirisin. Verebileceğim en iyi tavsiye çıkmış soruları çözmen olur gerçekten faydasını görürsün. Eba platformuda işine yarayabilir.

Enkaren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Python,JavaScript,C#,C++,HTML,CSS,Teknoloji,Bilgisayar Bileşenleri,İngilizce,Almanca,Uzay Bilimleri
gene yazdıklarım geçerli. lakin sayda sıralama yapmak tyt kadar kolay değil. tytde yüksek yapan çoğu kişi say/eadan tercih yapıyor zaten. sistem o kadar ***** saçma bir hale geldiki sayda istediğini yapmak için 2 defa falan mezuna kalman gerekebilir. tytde yaşıtlarınla, sayda senden 2 yaş büyüklerle yarışıyorsun unutma.

hangi şehirde yaşıyorsun? maddiyat şehir dışını kaldırır mı? hangi şehri düşünüyorsun? bunlarda önemli sorular.
Bursada yaşıyorum, maddi olarak şehir dışını bir miktarda olsa kurtarabilecek durumdayım zaten böylede olmak zorunda çünkü bursada bu alana sahip bir üni bulamadım,düşündüğüm bir şehir yok ama mümkün mertebe kalabalık şehirlerden kaçınmak istiyorum gidebileceğim bir akrabamda olmadığı için şehrin o kadar önemi yok benim için.

alienemre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Yunus Emre Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Bilim,fizik,biyoloji,transhümanizim,oyun,astronomi,ilkler tarihi,evrim.
Peki hocam baktığımda tyt/aytde "Coğrafya,Fizik,Geometri,Kimya,Biyoloji" gibi dersler var ama ben şu anda bu derslerin hiçbirini görmüyorum bunlar herhangi bir fiziksel kurs gibi bir şey olmadan sadece youtubedeki öğretim üyelerinin anlatışıyla olabilecek şeylermi?
evet kesinlikle dershane falan boş iş para tuzağı illa gideceğim diyorsan biri ile anlaş sadece hafta bir deneme çözmeye git o da ne alemdesin diye insanlarla kendini kıyasla diye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bursada yaşıyorum, maddi olarak şehir dışını bir miktarda olsa kurtarabilecek durumdayım zaten böylede olmak zorunda çünkü bursada bu alana sahip bir üni bulamadım,düşündüğüm bir şehir yok ama mümkün mertebe kalabalık şehirlerden kaçınmak istiyorum gidebileceğim bir akrabamda olmadığı için şehrin o kadar önemi yok benim için.
bu arada tyt ve ayt için ayır taktikler izlemen gerekli örnek oalrak tyt de soru bankasından çok deneme çözmen gerekli ancak önce konuları oturup soruları çözmüş olmanda lazım yani kısacası hedefini seçtikten sonra hangi derse nasıl çalışcaksın günde kaç saat ayırabilrisin konular nedir hangi konu ne kadar süre vs vs yutupta bununla ilgili 82035713864981726498217 tane video var kral 2 3 gün bıyunca izle bnunları derece yapanlar nasıl çalışmış temel nasıl atılır eksiklerin ve iyi olduğun alanlar neler vs vs daha bir sürü bişi var ancak yarın diferansiyel vizem var erü'ye gelirsen haber ver :d

Jyadaus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Alperen ŞAHİN
evet kesinlikle dershane falan boş iş para tuzağı illa gideceğim diyorsan biri ile anlaş sadece hafta bir deneme çözmeye git o da ne alemdesin diye insanlarla kendini kıyasla diye

kişiden kişiye, dershaneden dershaneye değişir be hocam. ben yks 21e girdim, covid bana 11.sınıfta vurmuştu yani ayt sıfırdı. depreme rağmen dershane güzel hazırladı beni. dershaneye gitmesem evde hayatta çalışmazdım

alienemre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Yunus Emre Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Bilim,fizik,biyoloji,transhümanizim,oyun,astronomi,ilkler tarihi,evrim.
kişiden kişiye, dershaneden dershaneye değişir be hocam. ben yks 21e girdim, covid bana 11.sınıfta vurmuştu yani ayt sıfırdı. depreme rağmen dershane güzel hazırladı beni. dershaneye gitmesem evde hayatta çalışmazdım
knaka valla bende evde çalışamıyorum ama yutup öyle bir nimet ki hem 2020 ye hem 2021 e hazırlandım yutup dershane özel hoca raunt doping hafıza gibi şeyleri de kullandım hepsini açık ara en iyisi yutup sadece kendine göre düzen ve sürekli bi çalışma ayarlaman lazım ev müsait olmöuyordu kütüphaneye gidiyorum sonra yasa çıktı sokağa çıkamadık bir dershene ile anlaştım sadece kütüphanesini kullandım oraya öğrenci gibi gözükünce izin veriyordu sokağa çıkmaya falan öyle çalıştım yani nerede olduğun değil de düzen süreklilik ve yutup önemli bence kafa dengi hoca illa bulursun yutupta

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,407
Üyeler
141,130
Son üye
beyazogluuu
Top Bottom