Neler Yeni

Üniversite Sınavı

CYPLENA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ali Yıldız
Beyler üniversite sınavına o kadar çalıştım. Yaptığım netlerle hukuk bölümüne gidebilirim. Büyük ihtimalle de sınav seneye ertelenecek. Ne olağacağı konusunda bakan bir şey de demiyor. Seneye ertelenirse benim için iyi. Çünkü çoğu kişi daha 1 sene var diye salacak. Siz ne düşünüyorsunuz? Ne olur sizce?

cnut

80+ Bronze
Sınav Temmuza sarktı ve evde olduğumuz için çok iyi bir çalışma sağlayabiliriz.Tabii ki bu durumun "-" yönleride olacak bunlar : sıralamalar çok oynayacaktır herkes yüksek netler yapacak puanlar saçma sapan olacak.Konular değiştiği için de ÖSYM bana kalırsa "Elimizdekileri en iyi şekilde kullanmalıyız" tabiri ile çıkarılacak konuların yerine daha zor sorular soracaktır.Örnek veriyorum Trigonometri konusu (özür diliyorum) boru gibi gelecektir ve yapabilecek kişiler çok az olacaktır.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
ne geldiyse 02 lerin başına geldi :).

ventioNN

80+ Platinum
dostum sen çalışmana devam et istedikleri kadar ertelesinler sen devam et eksikliklerini görüp daha fazla net kapacaksın inan bana durmak yok devam!

mmdmr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Muhammed Demiroğlu
Bence bu sene sınav iptal olabilir durum hiç de iyiye gitmiyor bakalım görelim neler olacak daha

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

agah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Agâh Çelik
Bence bu sene sınav iptal olabilir durum hiç de iyiye gitmiyor bakalım görelim neler olacak daha

Sinav nasil iptal olabilir olmasin lutfen ben 11 im 5 milyon kisiyle sinava mi gircez

cnut

80+ Bronze
Sinav nasil iptal olabilir olmasin lutfen ben 11 im 5 milyon kisiyle sinava mi gircez
Dostum öyle olsa kontenjan yok bildiğim kadarı ile 1-2 milyonluk kontenjan var üniversitelerde, çok kötü olur.

• Beğen
Reaksiyonlar: agah

mmdmr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Muhammed Demiroğlu
Reyiz liseliler de bükük ihtimal tekrar okuyacak eğer durum böyle devam ederse

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Facebook
None
Twitter
None
02 LER :) Bence çalışmaya devam edin. Bırakmayın. Bu virüs aslında sizin için bir fırsat diyebilirim

CYPLENA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ali Yıldız
Sınav Temmuza sarktı ve evde olduğumuz için çok iyi bir çalışma sağlayabiliriz.Tabii ki bu durumun "-" yönleride olacak bunlar : sıralamalar çok oynayacaktır herkes yüksek netler yapacak puanlar saçma sapan olacak.Konular değiştiği için de ÖSYM bana kalırsa "Elimizdekileri en iyi şekilde kullanmalıyız" tabiri ile çıkarılacak konuların yerine daha zor sorular soracaktır.Örnek veriyorum Trigonometri konusu (özür diliyorum) boru gibi gelecektir ve yapabilecek kişiler çok az olacaktır.
Seneye erterlerse sınavı çoğu kişi salacak. Şuan daha çok çalışan kazanacak. Çinliler zaten her şeyi yaşadıkları için biraz da dünya etkilensin diiyip bütün virüsleri yolluyorlar. Hakkımızda hayırlısı ya.

Top Bottom