Neler Yeni

Üniversite tavsiyesi

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Yunus Emre Gül
Sayısal 397k yaptım fakat 4 yıllık adam akıllı bölüm gelmiyor.Bende 2 yıllık bilgisayarla alakalı bölüm okuyup DGS ile geçiş yapmayı düşünüyorum.TYT sıralamam 485k Elektronik haberleşme teknolojisi diye bir bölüm buldum 2 yıllık seçersem bu bölümde okuyacağım.

Sizce mezuna mı kalmalıyım açıkçası aile evinde daha fazla kalmak istemiyorum.Ne yapmamı önerirsiniz

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Benzer sıralama. Takipteyim. (Benim öncelik astsubaylık ama.)

Starlex

80+ Bronze

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Kara harp,deniz,harp, Hava harp?
Kara Harp okulu seçmiştim. MSÜ puanım da iyiydi Kara Harp okuluna girme hakkı kazandım ancak YKS sıralamam pek iyi olmayacağı için alt sıralara yazdığım Hava Astsubay Meslek Yüksekokulu düşünüyorum.

Starlex

80+ Bronze
Kara Harp okulu seçmiştim. MSÜ puanım da iyiydi Kara Harp okuluna girme hakkı kazandım ancak YKS sıralamam pek iyi olmayacağı için alt sıralara yazdığım Hava Astsubay Meslek Yüksekokulu düşünüyorum.
Bende hava harp düşünüyorum umarım karşılaşırız hadi hayırlısı

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Yunus Emre Gül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende msü düşünmüştüm fakat sağlıktan geçme ihtimalim düşük olduğu için vazgeçtim.

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Bende msü düşünmüştüm fakat sağlıktan geçme ihtimalim düşük olduğu için vazgeçtim.
Ben geçtim de sıkıntıydı biraz. Polislik deneyebilirsin veya 2 yıllık bir üniversite okuyup jandarma astsubayı olmayı dene.

Starlex

80+ Bronze

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Yunus Emre Gül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben geçtim de sıkıntıydı biraz. Polislik deneyebilirsin veya 2 yıllık bir üniversite okuyup jandarma astsubayı olmayı dene.
Polislikte aklımda fakat dediğim gibi sağlıktan geçemem muhtemelen.

Thee7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Muhammed
Sayısal 397k yaptım fakat 4 yıllık adam akıllı bölüm gelmiyor.Bende 2 yıllık bilgisayarla alakalı bölüm okuyup DGS ile geçiş yapmayı düşünüyorum.TYT sıralamam 485k Elektronik haberleşme teknolojisi diye bir bölüm buldum 2 yıllık seçersem bu bölümde okuyacağım.

Sizce mezuna mı kalmalıyım açıkçası aile evinde daha fazla kalmak istemiyorum.Ne yapmamı önerirsiniz
Sosyal güvenlik bölümğ varmış ona bie bakabilirsin hocam. 70 80 arası kpss puanı var memur olursun. Başlangıç maaşı o zaman 45 50 olur dilersen 1 2 sene çalırsın sonra çıkabilirsin memurluk çekilmez. Öyle yazıyorum ne olur bilemem, havaalanı itfaiye ve diş sağlığı da var bir bak onlara da kpss yüksek biraz ama

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Polislikte aklımda fakat dediğim gibi sağlıktan geçemem muhtemelen.
Haa önemli bir şeyse geçmiş olsun dostum.
MSÜ öğrencilerini çok detaylı kontrol ediyorlar, diğerlerinde o kadar detaylı değiller. O yüzden önermiştim, kusura bakma.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
yunus emre demiral

acaba ben nereye gıderım 2milyon 50 bin

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Yunus Emre Gül
Haa önemli bir şeyse geçmiş olsun dostum.
MSÜ öğrencilerini çok detaylı kontrol ediyorlar, diğerlerinde o kadar detaylı değiller. O yüzden önermiştim, kusura bakma.
Biraz skolyoz var ve göz numaram yüksek umarım sen kazanırsın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,569
Üyeler
149,236
Son üye
Mxphan
Top Bottom