Neler Yeni

Üst Seviye Klavye tavsiyesii

arrda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
arda

Çikohan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
dd
Efsane cumaya kadar 8k biriktiririm suan çalışıyorum
Dostum ne desemde büyük ihtimalle dinlemiyeceksin ama bu klavyeye ayırdığın parayı sisteme ayırsan ekipmanı sonradan alsan daha mantıklı olmaz mı?

arrda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
arda
Dostum ne desemde büyük ihtimalle dinlemiyeceksin ama bu klavyeye ayırdığın parayı sisteme ayırsan ekipmanı sonradan alsan daha mantıklı olmaz mı?
Bende öyle yapmam gerektiğini biliyorum fakat oyunlarla pek aram yok neredeyse hiç oynamiyorum öyle kafa dağıtmaya o yüzden bu şekilde yaptim bütçe olayini
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu neymiş ilk defa görüyorum

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
Ne neymiş k68 rgb işte hemde oyun hediyeli dostum sanırım bilmiyorsun bu klavyenin enterı küçük değil o model english versiyonu türkiyede satılanı tr versiyon yani tam boy enter ve Ğ,Ü,İ,Ş,Ç,Ö harfleri mevcut tuşlarında
Bende öyle yapmam gerektiğini biliyorum fakat oyunlarla pek aram yok neredeyse hiç oynamiyorum öyle kafa dağıtmaya o yüzden bu şekilde yaptim bütçe olayini
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu neymiş ilk defa görüyorum

arrda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
arda
Ne neymiş k68 RGB işte hemde oyun hediyeli dostum sanırım bilmiyorsun bu klavyenin enterı küçük değil o model english versiyonu türkiyede satılanı tr versiyon yani tam boy enter ve Ğ,Ü,İ,Ş,Ç,Ö harfleri mevcut tuşlarında
Bi an farklı bir klavye geldi isim falanda yazmiyordu taniyamadim

Top Bottom