Neler Yeni

Ugreen Cat6 Ethernet kablo Hakkında

Uyduruk bir ara Ethernet aparatım var. Ugreen Cat6 kablo aldım taktım buraya ama, sanki boşluk var gibi ileri ittirince gidiyor, geri gidince gelmiyor geri. Oturdu sanki ama, neden böyle yapar? Sonuçta Rj45 değil mi bunların hepsi? Bir sorun olur mu? Olursa Ugreen Ara aparatı var, onu mu almalıyım?
20231221_133103.jpg

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Furkan Görür
aynısı var bende memnunum. Tam girmiyor gibi duruyor bende ama elinle çektiğinde çıkmıyorsa sorun yok.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
aynısı var bende memnunum. Tam girmiyor gibi duruyor bende ama elinle çektiğinde çıkmıyorsa sorun yok.
Denedim, en başta internet gözükmedi. Az bi şey ittirdim geldi İnternet. İyice ittirip ucundan bantla falan sabitlesem sorun olmaz herhalde değil mi?

ismailx16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
İsmail
Uyduruk bir ara Ethernet aparatım var. Ugreen Cat6 kablo aldım taktım buraya ama, sanki boşluk var gibi ileri ittirince gidiyor, geri gidince gelmiyor geri. Oturdu sanki ama, neden böyle yapar? Sonuçta Rj45 değil mi bunların hepsi? Bir sorun olur mu? Olursa Ugreen Ara aparatı var, onu mu almalıyım?Alıntıyı görüntüle
hocam bilmediğimden öğrenmek için soruyorum kabloların bağlı olduğu kutu nedir ve ne işe yarar?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam bilmediğimden öğrenmek için soruyorum kabloların bağlı olduğu kutu nedir ve ne işe yarar?
Ek aparat hocam. Oda içerisinde atıyorum Masa değişikliği yaptınız ve bundan dolayı Ethernet kablosu yetmedi. Bu tarz bir ara aparat alıp, Ethernet kablosuna tekrar karşılıklı Ethernet kablosu takıp ek yapabiliyorsunuz. Bunun amacı bu kısacası.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
988,517
Üyeler
156,346
Son üye
nbvcfg5768
Top Bottom